Anasayfa > Dram > Dağ 2 Filmi Sansürsüz Full İndir

Dağ 2 Filmi Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi:Dağ 2

Filmin Türü: Dram,Savaş,Yerli

Filmin Yılı: 2016 – Türkiye

IMDB: 8.9

Filmin Yönetmeni: Alper Çağlar

Filmin Oyuncuları: Çağlar Ertuğrul, Ufuk Bayraktar, Murat Serezli, Ahu Türkpençe, Atılgan Gümüş

Filmin Süresi: 135 Dakika

Dağ 2 Filmi Fragman İzle

Dağ 2 Filmi Özet ve Detaylar

Ahu Türkpençe tarafıdan canlandırılan Ceyda Balaban isimli bir Türk kadın gazeteci uluslararası düzeyde bilinirliğe sahip ve lokal olmayan, aslında IŞID kastedilmiş fakat filmde tam ismi verilmemiş veya kullanılmamış, bir terörist grubu tarafından kaçırılmıştır. Serinin ilk filmini izleyen kullanıcıların hatırlayacağı kahramanlardan; Çağlar Ertuğrul tarafından canlandırılan Oğuz ve onun en yakın dostu ve filmin vazgeçilmez ikilisinden olan aynı zamanda Ufuk Bayraktar tarafından canlandırılan Bekir’in gazeteci Ceyda Balaban isimli Türk kadın gazetecinin terörist grubun elinden kurtarılması operasyonunu yürüten çok donanımlı ve özel ekibe katılma hikayesine tanık olacaksınız.

Yönetmen koltuğunda Alper Çağlar’ın ve yukarıda bahsedilen genç sinema yıldızlarının yanında Murat Arkın, Murat Serezli ve Emir Benderlioğlu gibi tecrübeli isimlerin de bulundu DAĞ 2 isimli bu yapımda genel olarak özel bir operasyon timinde yer alan asker yaşantısının, timde yer alan bireylerin kişisel olarak yaşadığı maddi ve manevi sıkıntılar yanında siyasi olarak da yaşanan sorunlar çok detaylı ve ince bir şekilde anlatılmaktadır.

Yine serinin ilk filminde olduğu gibi aksiyon dolu savaş sahnelerine şahit olacağınız DAĞ 2’de, bu zamana kadar izlediğiniz tüm Türk savaş ve mafya dizilerini unutturacak kalitede çatışma sahnelerinin bulunması yanında kullanılan silahların ve araçların, savaş alanında kullanılanlarla aynı olması, sizlere savaşın getirdiği puslu havayı koklamanıza olanak sağlayacak. Aksiyon ve drama severler DAĞ 2 filmini muhakkak izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Dağ 2 Filminden Kareler

Dağ 2 Filmi Sansürsüz 4K İndir

Dağ 2 Filmi Sansürsüz 4K İndir

Dağ 2 Filmi Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.25 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.