Anasayfa > Full Oyunlar > Dead by Daylight Full Oyun İndir

Dead by Daylight Full Oyun İndir

Dead by Daylight Torrent

ÖNEMLİ NOT : OYUNU SAHTE BİR STEAM HESABI İLE BİRLİKTE AÇIN. AKSİ TAKDİRDE HESABINIZIN BAN YEME RESKİ OLDUĞUNDAN ORJİNAL HESABINIZ PASİF OLABİLİR. SAHTE HESAP AÇIP OYUN İÇERİSİNDEKİ SAĞ ALTTA BULUNAN ‘KILL YOUR FRIENDS’ SEÇENEĞİNE BASIN. ARKA PLANDA AÇIK OLAN STEAM HESABINIZDAKİ ARKADAŞLARINIZ ARASINDA, ONLİNE KONUMDA OLAN HERHANGİ BİRİNİ SEÇİN VE OYUNA GİRİŞ YAPIN. BURAYI OKUMADAN LÜTFEN SORU SORMAYIN.

Not : 18 yaş altı için uygun değildir. İyi eğlenceler dileriz.

25

AÇIKLAMA

 Sizin de bildiğiniz gibi Steam Oyun Platformu üzerinden satın alabileceğiniz bu oyun temelde korkuya dayalı gerilimi ve aksiyonu bol olan güncel bir oyun olarak hizmetimize sunuldu. Bu oyunda özellikle arkadaş grubunuz var ise inanılmaz bir zevk alacağınızı düşünüyor, aksiyonu bir türlü kesilmeyen bu oyunu uzun süre oynayacağınızı düşünüyorum. Dört kurban ve bir katilin temel alındığı bu oyunda sizin yeteneklerinize bağlı olarak gerek dört kişiye karşı, gerekse de bir kişiye karşı takım olarak kazanmanız isteniyor. Oyun içinde elbette birçok detayların bulunmasıyla oyun bilginize ve yeteneklerinize yeni bir tecrübe katacak bu oyunda, korkunun ve bunun yarattığı heyecanla anlık karar verme yetinizi de gelişeceğini de söylemeliyim. Bu oyunda katile karşı direnen dört kurbandan birini oynadığınızı varsayarsak, göreviniz takım olarak 5 arızalı jeneratörü aktif hale getirip bir kapıya elektrik gücü sağlayarak mevcut haritadan çıkmanız bekleniyor. Elbette bununla sınırlı olmamakla beraber oyun içi sizi hedefe ulaştıracak birçok küçük taktikler ile görevinizi tamamlamanız gerekiyor. Oyunda dikkat etmeniz gereken önemli bir hususta katilin sizi öldürebilme avantajı var iken sizin sadece katilden saklanabilme, kaçabilme, ve katil sizi takip ederken onun önüne bariyerler yıkabilme avantajlarınız var. Elbette dörde karşı bir kişi olduğu için unutmayın ki katil her zaman sizden bir tık daha hızlı olacaktır o yüzden katilin görüş alanına girdiğiniz andan itibaren kaçış yeteneklerinizi kullanmanız ve hızlı karar verme yetisine sahip olmanız sizin için önemli bir gereksinim haline gelmektedir. Bu söylediklerim dışında oyun içi birçok özellikleri de oynarken keşfedeceksiniz. Katil rolünde oynamak biraz daha zevkli olmasına karşın, bir o kadar da zordur. Oyundağınız haritada hemen hemen her yerde bulabileceğiniz kancıklara, yakaladığınız kurbanları asarak oyundaki jeneratörleri onarmalarını engellemekle mükellefsiniz. Yarı onarılmış bir jeneratörü kırabilir, oyunda oyunculara tuzaklar kurabilir ve seçtiğiniz katilin özelliğine göre harita da birçok avantaja sahip olabilirsiniz. Oyunda kurbanların da, katillerinde seçtiğiniz karaktere göre farklı özellikleri olduğunu da bilmenizi isterim. Size verebileceğim en iyi tavsiye sadece kurban veya sadece katil oynanamamanız gerektiğidir. Ayrıca oyun içi kazandığınız paralar ile yetenek ve el feneri, sağlık çantası, alet çantası gibi size avantaj veren ekipmanları elde edebilirsiniz. Oyuna para yükleyerek de sayamadığım onlarca avantaja sahip olabilirsiniz. Oynadıkça daha çok keşfedeceğiniz özellikler barındıran, süper bir oyun. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Dead by Daylight Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64-bit
İşlemci: Intel Core i3-4170
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 460 1GB
HDD: 15 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: 64-bit
İşlemci: Intel Core i3-4170
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 760 1GB
HDD: 15 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR

Dead by Daylight Full Oyun İndir

Dead by Daylight Full Oyun İndir

Dead by Daylight Full Oyun İndir

Dead by Daylight Full Oyun İndir


İNDİRME LİNKLERİ:
Dead by Daylight Torrent İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 5.26 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.