Anasayfa > Filmler > Delidolu 3 (The Kissing Booth 3) Sansürsüz Full İndir

Delidolu 3 (The Kissing Booth 3) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Delidolu 3 (The Kissing Booth 3)

Filmin Türü: Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2021 – Güney Afrika , İngiltere , ABD

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: Vince Marcello

Filmin Oyuncuları: Joey King , Jacob Elordi , Joel Courtney , Meganne Young , Molly Ringwald , Taylor Zakhar Perez , Maisie Richardson-Sellers , Stephen Jennings , Carson White , Morné Visser ,

Filmin Süresi: 112 Dakika

Delidolu 3 (The Kissing Booth 3) Fragman İzle

Delidolu 3 (The Kissing Booth 3) Özet ve Detaylar

Netflix ‘in sevilen romantik komedi filmi Kissing Booth serisinin son filmi de yayınlandı. Film yine Elle ‘in hayatındaki olayları seyirciye aktarmaya devam etmektedir. İlk filmlerde birçok macera ve aşk yaşayan Elle son filmde hayatına kaldığı yerden devam etmekte onu heyecanlı ve zorlu maceralar beklemektedir. Elle artık üniversiteye gitmeye hazırlanmakta ve bu yüzden bazı önemli kararlar vermek zorundadır. Bu yaz elle ‘in üniversiteye gitmeden önceki son yazıdır ve son yazını çok mutlu geçirmek istemektedir. Gitmeden önce tüm kararları vermek, tüm istediklerini yerine getirmek istemekte, hiçbir pişmanlığı olmadan ayrılmak istemektedir. Fakat bu süreçte onu bazı zorluklar beklemektedir. Çünkü hayatının en zor kararını vermesi gerekmektedir. En yakın arkadaşı ve sevgilisi arasında karar vermesi gerekmektedir. Sevgili en son Harvard’a gitmiş Elle ‘in de yanına gelmesini istemektedir. Uzun zaman ayrı kalan çift için bu çok güzel bir plan gibi durmaktadır. Böylece beraber eve çıkabilecek ve tıpkı hayal ettikleri gibi sürekli beraber olabileceklerdir. Sevgilisinin bu teklifi her ne kadar cazip gelse de Elle ‘in aklında farklı bir seçenek de vardır. Elle en yakın arkadaşı Lee ile çocukluktan beri arkadaştır. Hatta ikilinin anneleri bile gençken en yakın arkadaştır. Anneleri beraber Berkeley ‘e gitmiş , üniversiteyi orada okumuş ve çok güzel anılar biriktirmişlerdir. Annelerinin bu anılarından çok etkilenen elle ve lee de tıpkı onlar gibi Berkeley üniversitesine gitme hayalini kurmuşlardır şimdiye kadar. Fakat her şey Elle ‘in Noah ile sevgili olmasıyla değişir. Şimdiye kadar ne istediğinden emin olan , kararlarını çoktan vermiş olan Elle artık tüm kararlarından şüphe etmeye başlar. Çünkü bir parçası çocukluk hayalini gerçekleştirmek istese de bir parçası da sevgilisiyle beraber Harvard ‘a gitmeyi istemektedir. Bu süreçte Elle karar verirken hem en yakın arkadaşıyla hem de sevgilisiyle kavga eder ikisini de üzmek istemez. Fakat ikisini de mutlu edecek bir karar vermesi imkansızdır. Bu yüzden artık kendisinin ne istediğine karar vermesi gerekmektedir. Elle hangi kararı verecek , bu karar aşamasında neler yaşayacak ? eğlenceli bir film olan Kissing Booth üçüncü filmiyle seyirciyi bekliyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Delidolu 3 (The Kissing Booth 3) Filminden Kareler

Delidolu 3 (The Kissing Booth 3) Sansürsüz Full İndir

Delidolu 3 (The Kissing Booth 3) Sansürsüz Full İndir

Delidolu 3 (The Kissing Booth 3) Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.34 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.