Anasayfa > Full Oyunlar > Democracy 4 Full Oyun İndir

Democracy 4 Full Oyun İndir

Democracy 4 TorrentDemocracy 4 Torrent İndir

AÇIKLAMA

Democracy 4, Cumhurbaşkanı / Başbakan rolünü üstlenmenize, ülkeyi yönetmenize (politikalarını, yasalarını ve diğer eylemlerini seçerek) ve hem ülkeyi uygun gördüğünüz gibi dönüştürmenize hem de yeniden seçilmek için yeterli popülariteyi korumaya çalışmanıza olanak tanır. .

Binlerce sanal vatandaşın fikirlerini, inançlarını, düşüncelerini ve önyargılarını modellemek için tasarlanmış özel olarak oluşturulmuş bir sinir ağı üzerine inşa edilen Democracy 4, politik simülasyon oyunlarında son teknoloji ürünüdür. Tamamen yeni bir vektör grafik motoru, oyuna daha uyarlanabilir, daha temiz bir kullanıcı arayüzü sağlar ve serinin dördüncüsü, medya raporları, koalisyon hükümetleri, acil durum yetkileri, üç partili sistemler gibi bir dizi yeni özellik eklerken geçmişe dayanır. ve enflasyon, yolsuzluk ve nicel gevşeme, helikopter parası, evrensel temel gelir ve polis vücut kameraları, transseksüel hakları ve daha fazlası gibi güncel siyasi konuları kapsayan politikalar gibi modern politika fikirlerini ele alan daha sofistike bir simülasyon.

Democracy 4, siyasi fikirlerinizi test etmek için nihai sanal alandır. Hepimiz politikacılarımızın işe yaramaz olduğunu ve kendimiz için daha iyi bir iş çıkarabileceğimizi düşünüyoruz, ama bu gerçekten doğru mu? Bir gözünüz bütçeye, tek göz anketlere bakarken ve bir şekilde terörist saldırılara dikkat etmek için zaman ayırdığınızda, toplumu daha iyi hale getirirken iktidarda kalmanın hayal ettiğinizden daha zor bir iş olduğunu göreceksiniz. .

Tüm ilaçları yasallaştırmak gerçekten iyi bir fikir olur mu? polise makineli tüfek vermek için? kürtajı yasaklamak için? yeşil enerjiye yoğun bir şekilde yatırım yapmak? UBI gerçekten işe yarar mı? Bilim bütçenizi ödemek için emekli maaşlarını yarıya indirdikten sonra seçili kalabilir misiniz? Öğrenmenizi sağlayan tek bir oyun var!

Bu oyunu tasarlamanın amacı, hiçbir şekilde zımni önyargıya sahip olmamaktır (aldatıcı, ama deniyoruz!), Bu yüzden bu, size politika hakkında ders verecek veya inançlarınızın yanlış olduğunu söyleyecek bir oyun DEĞİLDİR. Bu bir strateji oyunudur, siyasi bir protesto değil: D. Ülkenizi ayn rand’ın fantezisine dönüştürmek, tüm kamu harcamalarını ve tüm vergileri kaldırmak istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz. işe yarayabilir, işe yaramayabilir! nasıl idare ettiğine bağlı olarak. Öte yandan, demiryollarını, enerji şirketlerini, su şirketlerini, CEO ödemesini sınırlamak, ikinci ev sahipliğini yasaklamak ve evrensel geliri yerine getirmek istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz. Oyunun yapmaya çalıştığı tek şey, yaptığınız herhangi bir eylemin * olası * etkilerini, kısa ve uzun vadesini modellemektir.

Modcular serinin önceki oyunlarını coşkuyla destekledikleri için, bahsimizi Democracy 4‘ü olabildiğince mod dostu yapmak için yapıyoruz ve buhar atölyesi desteği mod seçimi ve kurmayı kolaylaştıracak. Nihayetinde tüm verilerimiz, kendi kendinize düzenleyebileceğiniz metin dosyalarındadır, bu nedenle, araba vergisi ve araba kullanımı arasındaki bağlantıya ilişkin analizimizin yanlış olduğunu düşünüyorsanız (örneğin), onu düzenlemek ve değişikliklerinizi diğer oyuncularla paylaşmak önemsizdir.

Nihayetinde Demokrasi 4, sadece bir seçimi kazanmakla ilgili bir oyun değil, ülkeyi yönetmekle ilgili bir oyun. Bir seçimi kaybetmek sadece oyunun sonudur (eğer suikasta uğramazsanız), oyundaki asıl zorluk, gurur duyacağınız bir ülke yaratıp yaratamayacağınızdır. Umarım denemekten zevk alırsınız

Democracy 4 Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Windows XP-Vista-7 ve üstü işletim sistemi

intel core 2 Duo E-4300 1.8 GHz’li işlemci

Sistem Bellek 1 GB Ram

Ekran Kartı 128 MB VRAM

Oyunun Boyutu 1.96 GB Depolama


RESİM ve VİDEOLAR

Democracy 4 Torrent İndir

Democracy 4 Torrent İndirDemocracy 4 Torrent İndir


İNDİRME LİNKLERİ:
Democracy 4 Türkçe Yama İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 559 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.