Anasayfa > Filmler > Denemeye Değer – Long Shot Sansürsüz Full İndir

Denemeye Değer – Long Shot Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Denemeye Değer – Long Shot

Filmin Türü: Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 6.9

Filmin Yönetmeni: Jonathan Levine

Filmin Oyuncuları: Alexander Skarsgård, Charlize Theron, June Diane Raphael, O’Shea Jackson Jr., Seth Rogen

Filmin Süresi: 125 Dakika

Denemeye Değer – Long Shot Fragman İzle

Denemeye Değer – Long Shot Özet ve Detaylar

Denemeye Değer – Long Shot filminde; Charlotte dünyanın en güçlü kadınlarından biridir. Genç, güzel ve aynı zamanda Amerika’nın dış işleri bakanıdır. Başkanın gelecek seçimde aday olmayacağını açıklamasından sonra ise başkan adayıdır. Başkanlık yarışına girecektir. Bunun için siyasi ve medya danışmanları ile sürekli kamuoyu yoklaması yapmaktadır. Fred Flarsky, küçük bir gazetede özgürce yazı yazan, zorlu haberleri kovalayan bağımsız bir gazetecidir.

Denemeye Değer – Long Shot filminde; Fred zorlu ve iyi haber peşinden döndüğü bir gün gazetenin müdürü, gazetenin büyük bir medya patronuna satıldığını söyler. Bu olay üzerine Fred, o medya patronu ile çalışamayacağını söyleyerek istifa eder. Onu teselli etmek isteyen yakın arkadaşı, onu akşam bir partiye götürür. Bu partide, Charlotte ile Fred göz göze gelirler. Fred, Charlotte’den kaçar. Çünkü onu küçüklüğünden tanıyordur ve onunla aralarında istem dışı bir öpüşme sahnesi olmuştur. Charlotte, Fred’i yanına çağırır. İkili konuşmaya başlayınca eskiden tanıtıkları ortya çıkar. Charlotte 16 yaşında iken Fred 13 yaşındadır. Fred’in ailesinin işleri olduğu zaman, Charlotte ona bakıcılık yapmıştır. Fakat Fred o zamandan Charlotte’ye aşıktır.

Denemeye Değer – Long Shot filminde; Charlotte, Fred’e başkanlık kampanyası sırasında onun için yazılar yazmasını ister. İkili arasında bundan sonra ilk başlarda iş ilişkisi, daha sonra ise aşk ilişkisi başlamıştır. Bu zorlu süreçte beraber hareket etmektedirler. Charlotte’nin başkanlık yarışında, başkandan destek bulması için, yaptığı uluslararası çevre koruma kampanyasından bazı şeyleri çıkartmasını isterler. Bunu yapmaz ise bakan destek vermeyeceğini, kötü niyetli bir iş adamı ise erkek arkadaşının nahoş görüntülerini internetten yayacağını söyler. Charlotte ilk başta teklifi kabul eder. Bu yüzden Fred ile arası açılır. Fred kampanyadan kesinlikle taviz vermemesini onu düşünmemesi gerektiğini söyler. Charlotte taviz verecek mi? Başkanlık için aday olacak mı? Fred ile araları düzelecek mi? bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Denemeye Değer – Long Shot filmini indirip, sansürsüz, Türkçe dublaj, 1080p kalitesin ve full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Denemeye Değer – Long Shot Filminden Kareler

Denemeye Değer - Long Shot Sansürsüz İndir

Denemeye Değer - Long Shot Sansürsüz İndir

Denemeye Değer - Long Shot Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.46 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


7 Replies to “Denemeye Değer – Long Shot Sansürsüz Full İndir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.