Anasayfa > Aksiyon - Macera > Derin Sular –Underwater Sansürsüz Full İndir

Derin Sular –Underwater Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Derin Sular –Underwater

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB5.9

Filmin Yönetmeni: William Eubank

Filmin Oyuncuları: Jessica Henwick, Kristen Stewart, Mamoudou Athie, T.J. Miller, Vincent Cassel

Filmin Süresi: 95 Dakika

Derin Sular –Underwater Fragman İzle

Derin Sular –Underwater Özet ve Detaylar

Derin Sular –Underwater filminde; Tian Endüstri, okyanusun en derin çukurunda petrol aramak için, Kelpler istasyonunu kurmuştur. İstasyonda çalışanlar için gece ve gündüz kavramı yoktur. Denizin binlerce metre altında çalışmaktadırlar. İnsanlar tam uyandıkları sırada istasyon su almaya başlar. Alarmlar çalmaya, bütün çalışanların kapsüllerin olduğu bölüme gitmesi istenir. Norah, bu istasyonda çalışan teknik mühendistir. Su sızıntısını ve alarmı duyunca bütün arkadaşlarını uyarmaya çalışarak, ana merkeze doğru koşmaya başlar. Yolda Rodriga isminde bir çalışan eşlik eder.

Derin Sular –Underwater filminde; Ana gövdeye geçince kapıları kapatmak için bilgisayarın ayarlarını yeniden yapar. Düğmeye basacağı sırada, yıkıntıların arasından koşanları görür. Fakat onlar ana gövdeye yetişemeden yıkıntı altında kalır. Norah son anda düğmeye basarak su baskının ana gövdeye girmesini engeller. Rodrigo ile beraber kapsüllerin olduğu bölüme doğru yıkıntılar arasında yol alırlar. Norah yıkıntılar arasından gelen bir sesi duyar. Sesin geldiği yerdeki yıkıntıları kaldırdığında Paul’u görür. Rodrigo ile beraber Paul’u oradan çıkartırlar. Şimdi üçü beraber yol almaktadır. Kapsüllerin oraya geldiklerinde sıkışan kapıyı, Norah kablo merkezleri ile oynayarak açmayı başarır. İçeri girdiklerinde Kaptan yanında Emily ile Smith’in de bulunduğunu görürler.

Derin Sular –Underwater filminde; Norah kaptana niye gitmediğini sorar. Kaptan 22 kişiyi yolladığını başka kapsül olmadığını söyler. Artık tek seçenekleri kalmıştır. denizin tabanına inip bir mil yakındaki terk edilmiş eski istasyona gideceklerdir. Bu yolculuk çok zorludur. Çünkü okyanusun tabanında bu zamana kadar kimse yol almamıştır. Ekip yeterli ekipman var olduğunu düşünerek elbiseleri ve başlıkları giyer. Başlıkları kontrol eden Rodrigo, bozuk başlığı kendisi alır. Aşağıya inerken basınca dayanamaz ve ölür. Bulundukları asansöre daha önce görmedikleri büyük bir deniz canavarı saldırır. Halatları kopmadan aşağıya inmeyi başarırlar. Yalnız dışarısı da çok tehlikelidir. Büyük bir canavar yaratık ve binlerce ufak canavar varlık saldırısındadırlar. Bu varlıkları atlatıp istasyona varacaklar mı? Yukarıya çıkmayı başaracaklar mı? bu sorulara cevap bulabilmek için, Derin Sular –Underwater filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Derin Sular –Underwater Filminden Kareler

Derin Sular –Underwater Sansürsüz 4K İndir

Derin Sular –Underwater Sansürsüz 4K İndir

Derin Sular –Underwater Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.06 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.