Anasayfa > Filmler > Dolittle Sansürsüz Full İndir

Dolittle Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Dolittle

Filmin Türü: Aile, Fantastik, Komedi

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB: 5.6

Filmin Yönetmeni: Stephen Gaghan

Filmin Oyuncuları: Antonio Banderas, Harry Collett, Jim Broadbent, Michael Sheen, Robert Downey Jr.

Filmin Süresi: 101 Dakika

Dolittle Filmi Fragman İzle

Dolittle Filmi Özet ve Detaylar

Film izlemek tüm dünyada vazgeçilemez bir alışkanlıktır. Çünkü film izlemek insanlara zevk verir ve zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. Filmlerin çoğunluğu gerçek hayatlardan alınan kesitlerden oluşur. İzlerken gördüğümüz karakterler ile empati yapabiliriz. Bazen bu filmler yaşantımızı daha güzel şekillendirmemize yardımcı bile olabilir.

Bu filmlerden bir tanesi de 17 Ocak 2020 tarihinde vizyona giren sinema sektöründe adından sıkça söz ettiren Robert Downey Jr’nin başrol oynadığı Dolitte filmidir. Çoğu kişi film izlemeden önce filmin konusuna ve o filmde oynayan oyuncaları araştırır. Çünkü kendisi için çok değerli olan zamanını sonradan pişman olacağı bir şey için harcamak istemez. Bu filmin konusu başaralı bir veteriner ve doktor olan Dolittenin İngiltere kraliçesinin amansız hastalığına çare bulmak için maceralarla dolu olan bir yolculuğu anlatıyor. Zaten sektörün en pahalı oyuncalarından biri olan Robert Downey Jr’nin ismi bu filmin cazibesini baya arttırmaktadır.  Dolittenin bu film de en önemli özelliği hayvanlar ile konuşabilmesi ve onları anlayabilmesidir.  Dolitte zaten 1967’den bu yana çok sevilen birçok sevilen bir karakterdir. Bu da bu filmin izleme kitlesinin çoğalmasına katkı sağlamaktadır.

Alis harikalar diyarı filminin de yönetmenliğini yapan Stephan GAGHAN bu filmin de de oyuncu kalitesine baya bir önem verdiği görülmektedir.  Görünen oyuncular Robert Dawney JR, Antonio Bandares, Michael Sheen haricinde arka planda da kutup ayısını seslendiren John Cena, cip adlı köpeği seslendiren Team Halend, bir papağanı seslendiren Emma Hamsen gibi değerli oyuncular ve filmin müziğini Ünlü şarkıcı Sıa’nın seslendirmesi filmin kalitesine kalite katmış.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Dolittle Filminden Kareler

Dolittle Sansürsüz 4K İndir

Dolittle Sansürsüz 4K İndir

Dolittle Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 13.40 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.