Anasayfa > Genel Çeşit Programlar > DVDFab Platinum v10.2.1.3 Full Türkçe İndir

DVDFab Platinum v10.2.1.3 Full Türkçe İndir

DVDFab Platinum 10.2.1.3 Full Türkçe İndir

DVDFab Platinum 10, en güçlü ve esnek DVD / Blu-ray kopyalama / yazma yazılımıdır. Ayrıca, DVD / Blu-ray filmlerini kopyalayıp dönüştüren veya yerel dosyalarınızı iPod, iPhone, PSP, cep telefonu, ZUNE vb. Gibi çeşitli taşınabilir cihazlara aktarabilen fantastik bir dosya dönüştürücü ve aktarımdır.

8 kopyalama modu ile, sadece birkaç tıklamayla herhangi bir DVD’yi DVDR’ye yedekleyebilirsiniz. DVDFab, bir DVD / Blu-ray filmi kopyalamanın en kolay yoludur.Filmi ve boş bir DVD / Blu-ray’ı takın ve Başlat’a basın. Tüm filminiz (menüler, fragmanlar ve özel özellikler dahil) tek bir tıklamayla tek bir DVD / Blu-ray’a kopyalanır ve her şey otomatik olarak gerçekleşir.

Özellikler

    • DVDFab “Blu-ray to Blu-ray”, ilk tam özellikli Blu-ray kopyalama / yazma yazılımıdır. 4 kopyalama modu ile Blu-ray’ı BD-R veya sabit sürücüye yalnızca bir veya birkaç tıklamayla yedekleyebilirsiniz.

• DVDFab “DVD to Mobile”, DVD başlığını iPod, PSP, ZUNE, cep telefonu vb. Mobil cihazlarda çalınabilen AVI / MP4 / WMV / MKV dosyalarına dönüştürür.

• DVDFab “Mobile to File” PC’nizdeki kaynak video dosyasını PS3 ve Xbox 360 gibi yeni nesil konsola veya iPod, PSP, ZUNE, cep telefonu vb. Mobil cihazlara dönüştürür.


♥ Toplam Boyut: 310 MB ♥

Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.