Anasayfa > Filmler > Eli Filmi Sansürsüz Full İndir

Eli Filmi Sansürsüz Full İndir

 

Filmin İsmi: Eli 

Filmin Türü: Korku

Filmin Yılı: 2019

IMDB: 5.8

Filmin Yönetmeni: Ciaran Foy

Filmin Oyuncuları: Charlie Shotwell, Kelly Reilly, Lili Taylor, Max Martini, Sadie Sink

Filmin Süresi: 98 Dakika

Eli Filmi Fragman İzle

Eli Filmi Özet ve Detaylar

Eli, yakalandığı çok nadir görülen hastalık yüzünden, dışarıya çıkamayan bir çocuktur. Miller ailesinin tek çocuğudur. Ailesi onu tedavi ettirmek için çok uğraşmış, fakat hastalığın ilerlemesini durduramamışlardır. Eli şimdi dışarı çıkarken, dışarıdan içeriye giren havayı temizleyen bir elbise giymektedir. Normal havayı soluduğunda nefesi kesilip, her tarafı kızarmaya başlamaktadır. Bütün tedavi yöntemlerini deneye aile çare bulamamışlardır. Tam her şey bitti dedikleri anda, Doktor Horn ile tanışırlar.

Doktor Horn, Eli’yi iyi edebileceğini, fakat bunun için deneme aşamasındaki bir ilacı kullanacağını söyler. Miller ailesi yaşadıkları yere uzak olan ve ıssız bir yerde kliniği olan, Doktor Horn’a doğru yolculuğa çıkarlar. Uzun ve yorucu bir yolculuktan sonra Kliniğe varırlar. Klinik eski bir malikaneden çevrilme bir yerdir. Doktor Horn, Eli ve ailesini içeri alır. Eli’ye burada üstündekileri rahat bir şekilde çıkartabileceğini söyler. Hatta burada rahatça duş alabileceğini suyun ve havanın steril olduğunu söyler. Eli, annesinin yardımı ile üstündekileri çıkartır. Bir şey olmadığını görünce rahatlar. Bu arada yer hakkında çok fazla sorular sorar. Doktor Horn ve yanındaki iki hemşire kaçamak cevaplar ile Eli’yi geçiştirirler. İlk gün dinlenerek geçirirler.

Sonraki gün tedaviye başlarlar. Eli tedavi başlayınca değişik yaratıklar görmeye başlar. Bu yaratıklar Eli’ye bir şey anlatmaya veya yapmaya çalışmaktadır. Eli gördüklerini ve yaşadıklarını anlattığında, Doktor Horn bunların çok normal olduğunu, hastaların bir kısmı tedavi sırasında böyle halüsinasyon gördüklerini söyler. Eli, tedaviden rahatsız olmaya ve Doktor Horn’da tuhaf bir şeyler olduğunu sezmektedir. Yaratıkların yazdığı yazıyı çözerek, Doktorun daha önceki hastalarını iyi etmediğini öğrenir. Bunu ailesine söylediğinde, annesi inanır, ancak babası inanmaz. Bu arada annenin tedaviye ayak bağı olacağını düşünen Doktor Horn, onu bodruma kapatır.

Eli’nin bütün yalvarmalarına itirazlarına rağmen babası ve doktor onu sedyeye bağlar. Annesi bodrumda bulduğu bir bıçakla yukarı çıkar. Oğlunu kurtarmak için oradakilere karşı koyar. Bu arada Bay Miller eşinin elinden bıçağı alır yardım edeceğini söyler. Fakat tam tersi eşini sımsıkı tutar. Doktor Horn’un rahat çalışması için ortam hazırlar. Ancak bundan sonra Eli’de büyük bir farklılık olur ve işler tamamen değişir. Acaba ne olmuştur? Bu sorunun ve daha fazlasının cevabını bulabilmek için, sitemizden Eli Filmini indirip, Türkçe Dublaj, sansürsüz, HD kalitesinde full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Eli Filminden Kareler

Eli Filmi Sansürsüz İndir

Eli Filmi Sansürsüz İndir

Eli Filmi Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.37 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.