Anasayfa > Dram > Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Sansürsüz Full İndir

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı – The Art of Racing in the Rain

Filmin Türü: Dram, Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 7.5

Filmin Yönetmeni: Simon Curtis

Filmin Oyuncuları: Al Sapienza, Amanda Seyfried, Gary Cole, Martin Donovan, Milo Ventimiglia

Filmin Süresi: 109 Dakika

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Fragman İzle

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Özet ve Detaylar

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı filminde; Denny, araba yarışları ile uğraşan genç bir adamdır. Denny bir yarıştan sonra yaşadığı şehre dönerken, yolda gördüğü hayvan çiftliği tabelasını görür. Hayvan çiftliğine gittiğinde, Golden köpek yavrularının olduğu bölümde küçük bir köpek çok hoşuna gider. Bu köpeği satın alır. Aldığı bu sevimli köpeğe kendisi için idol olan araba yarışçısı Enzo’nun ismini verir. Köpek aldığı Enzo isminin hakkını verircesine, televizyonda en çok izlemeyi sevdiği programlar araba yarışlarıdır. Denny, Enzo’nun her türlü eğitimi öğretmiştir. Denyy ile Enzo kısa sürede çok iyi bir ikili olmuşlardır. Denny, Enzo’yu araba yarışmalarına dahi götürmektedir.

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı filminde; Aradan geçen bir kısa bir süre sonrasında Denny, Eve isminde yabancı dil öğretmenliği yapan güzel bir kızla tanışır. Enzo ilk başlarda Eve’ye mesafeli ve kıskanç davransa da, Eve’nin onu kendine bağlayıcı bir yanı vardır. Deny ile Eve kısa sürede evlenirler. Bu evlilik sırasında Eve ile Enzo arası çok iyidir. Hatta Denny yarışlara gittiğinde, Eve onu bakmakta ve beraber vakit geçirmeye alışmışlardır. Kısa süre sonra aileye Zoe isminde güzel ve sevimli bir kız bebeği katılır. Enzo, Zoe’yi çok fazla sevmiştir. Onun hoşça vakit geçirmesi için elinden gelen her türlü oyunu oynamaktadır.

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı filminde; Fakat aile için üzücü zamanlar başlamıştır. Eve beyin kanserine yakalanmıştır. Eve hastanede gördüğü tedavi sonucu babasının evine çıkar. Bütün aile burada toplanmıştır. Eve kısa süre sonra hayata gözlerini yumar. Bu olaydan sonra Denny kızı Zoe ve Enzo ile beraber evine dönmek ister. Eve’nin babası Zoe’nin velayetini ister. Bundan sonra hukuki ve arada hileli bir velayet savaşı başlamıştır. Denny, Zoe’nin velayetini alabilecek mi? Enzo’ya ne olacak? Denny işlerini yoluna koyabilecek mi? bu sorularımıza ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, Sitemizden Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı filmini indirip, Türkçe dublaj, sansürsüz ve m1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Filminden Kareler

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Sansürsüz İndir

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Sansürsüz İndir

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 4.37 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.