”Yandex-metrica”

ESET Internet Security 11 Full + Portable Türkçe İndir

Güvenlik Programları Evren

ESET Internet Security 11 Full + Portable Türkçe İndir


Eset nod32 internet security, bilgisayar sistemini kötü niyetli kişilere ve yazılımlara karşı koruyan güçlü bir antivirüs programıdır. İnternet ortamında gezinirken kötü amaçlı herhangi bir siteye giriş yapıldığı anda bilgisayara virüs bulaşabilir veya kimlik avı ile kişi bilgileri alınabilir.

Bunların yanı sıra hack girişimleri ile bilgisayar uzaktan kontrol edilebilir. Bu tür tehlikelerden korunmak için ideal güvenlik programlarından bir tanesi olan eset smart security ile her şey kontrol altında diyebiliriz. En düşük sistem kaynağı ile maximum koruma hedefleyen eset, kişisel güvenlik duvarı ile internet bağlantısını da tam anlamıyla koruma altına alıyor.

Eset Nod32 İnternet Security 11 Özellikleri;
windows 10 uyumluluğu, antivirüs, antispyware, kimlik avı koruması, cihaz kontrolü, oyun modu, bulut destekli tarama, exploit engelleyici, düşük kaynak tüketimi, otomatik güncelleme, bankacılık koruması, ödeme sistemleri koruması, anti thief (hırsız), botnet koruması, kişisel güvenlik duvarı, ebeveyn kontrolü, antispam, telefon koruması, tablet koruması, mac koruması, linüx koruması… Tnod.rar dosyasının içindekilerle lisanslama işlemini yapın32Bit

Toplam Boyut: 86 MB

Toplam Boyut: 86 MB


64Bit

Toplam Boyut: 91 MB

Toplam Boyut: 91 MB


   

   BEĞENİRSENİZ LÜTFEN ORJİNALİNİ ALIN

Sosyal Ağlarda Paylaş

Anonim

{Evren}