Anasayfa > Aksiyon - Macera > Extraction Sansürsüz Full İndir

Extraction Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Extraction

Filmin Türü: Aksiyon

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB: 7.6

Filmin Yönetmeni: Sam Hargrave

Filmin Oyuncuları: Chris Hemsworth, David Harbour, Derek Luke, Golshifteh Farahani, Rudhraksh Jaiswal

Filmin Süresi: 116 Dakika

Extraction Fragman İzle

Extraction Özet ve Detaylar

Extraction filminde; Ovi Mahajan, büyük bir uyuşturucu baronun oğludur. Ovi on dört yaşında genç bir çocuktur. Bir akşam eğlenmek için evden çıkar. Arkadaşı ile eğlendikleri kafeden dışarı çıkınca, polis kılığındaki iki adam gelir. Ovi’nin yanındaki arkadaşını öldürürler ve onu kaçırırlar. Babasının işlerine bakan Saju, babasına durumu haber verir. Hapisteki babası oğlunu kurtarmasını, yoksa kendi oğlunun yeni doğum gününü göremeyeceğini söyleyerek, tehdit eder. Ovi’yi kaçıran ise babasının düşmanı Dakar’ın en büyük uyuşturucu baronudur. Saju, Ovi’yi kurtarmak için, adam kurtarma işiyle uğraşan Nik’i bulur.

Extraction filminde; Nik, bu zor işi yapabilecek olan Tyler ile görüşür. Tyler bu zorlu işi kabul eder. Saju’nun planı ise, çocuğu kurtarmaya yetecek para nakit olarak olmadığından, Dakar’dan çocuk çıkartıldıktan sonra çocuğu kaçırmaktır. Tyler çocuğu kaçıranlar ile bağlantıya geçer. Çocuğu kaçıranlar, onu gözleri kapalı olarak, çocuğun bulunduğu yere götürülür. Çocuğu bağlı olarak görür. Parayı ödeyeceğini söyler. Tyler’in kafasına tekrar siyah torba geçirerek, dışarı çıkartmaya yönlendirirler. Tyler binadan çıkarken, yanındakileri etkisiz hale getirir. Geri dönüp içerdekileri etkisiz hale getirip çocuğu kurtarır. Fakat AmirAsif, çok güçlü bir uyuşturucu baronudur. Dakar’daki bütün güvenlik güçleri ona çalışmaktadır. Çocuğu şehir merkezinden çıkartmak için, güvenlik güçleri ile çatışmaya girerler. Tyler, Ovi’yi orman yolundan tekneye doğru götürmektedir.

Extraction filminde; Saju, teknedeki elemanları etkisiz hale getirir. Tyler’e yardım eden gözcüyü de öldüren Saju, Ovi’yi kaçırmaya çalışır. Tyler, Saju’dan kurtulup şehir merkezine gelir. Şehir merkezinde güvenlik güçleri ile çatışmaya girer. Onları atlattıktan sonra, karşılarına Saju çıkar. Onunla bayağı boğuştuktan sonra, kurtulmayı başarırlar. Saklanacak bir yer bulurlar. Nik, Tyler’e şehir dışında bir boşluk olduğunu helikopter ile oradan alacağını söyler. Tyler ile çocuk gece hareket ederler. Çok ilerleyemeden sokak çocuklarından oluşan bir çete önlerini keser. Çocukları etkisiz hale getirirler. Fakat güvenlik güçleri etrafının çevirmişlerdir. Tyler çocukla oradan kaçıp saklanırlar.

Extraction filminde; Nik’ten orada yaşan eski bir dostundan yardım etmesini ister. Tyler’in daha önce hayatını kurtardığı adam, onlraı saklandığı yerden alır ve bir eve yerleştirir. Onları kurtaran adam Amir Asif ile çalıştığından, çocuğu öldürüp büyük ödülü almak istemektedir. Adamın niyetini anlayınca, Tyler çocuğun yardımı ile adamı etkisiz hale getirir. Tyler çocuğu şehirden çıkartmak için, Saju’dan yardım ister. Plan basittir, Tyler güvenlik güçlerini oyalayacak, Saju’da köprüden çocuğu geçirecektir. Nik’te onlara teknik destek verecektir. Çocuk oradan kurtulacak mı? bu sorunun cevabını bulabilmek için, Extraction filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Extraction Filminden Kareler

Extraction Sansürsüz 4K İndir

Extraction Sansürsüz 4K İndir

Extraction Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.99 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.