Anasayfa > Aksiyon - Macera > Fetih 1453 Sansürsüz İndir

Fetih 1453 Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Fetih 1453

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Macera

Filmin Yılı: 2012 – Türkiye

IMDB: 7.9

Filmin Yönetmeni: Faruk Aksoy

Filmin Oyuncuları:  Cengiz Coşkun, Devrim Evin, Dilek Serbest, İbrahim Çelikkol, Şahika Koldemir

Filmin Süresi: 160 Dakika

Fetih 1453 Fragman İzle

Fetih 1453 Özet ve Detaylar

Babası II. Murat’ın ölümü üzerine ikinci kez tahta çıkan II. Mehmet’in şimdi kafasında gerçekleştirmesi gereken ilk öncelik Bizans İmparatorluğu’nun son toprağı olan Konstantinapolis’i Osmanlı Devleti’ne katmaktır. Bu uğurda ne yapılması gerekiyorsa genç padişah hiçbirinden feragat etmeyecektir…
Osmanlı Devleti’ne çağ atlatarak imparatorluğa taşıyan Fatih Sultan Mehmet’in 1451 yılında henüz İstanbul’u alma planları yaptığı dönemden başlayan film, şimdiye kadar çekilmiş en büyük tarihi-kahramanlık projesi olma iddiasında. 3 boyutlu animasyonların da yer aldığı filmin yapımcılığını ve yönetmenliğini Faruk Aksoy üstlenirken, senaryoyu kaleme alan Atilla Engin ve İrfan Saruhan’a Prof.Dr. Feridun Emecen, Doç.Dr. Hülya Tezcan, Doç.Dr. Gülgün Köroğlu, sanat tarihçisi Massimo Farinelli’den oluşan geniş bir danışmanlar kadrosu da eşlik ediyor.
Yapım süreci 2009 eylülünde başlayan ve 2012’nin Ocak ayında tamamlanan film Türkiye’nin yanı sıra Amerika, Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, Fransa, İngiltere, İsviçre ve Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de gösterime girdi.

Fetih 1453 Filmi 2012 yılında gösterime giren, Aksiyon, Dram ve Macera türünde güzel bir film. Fetih 1453 filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. İstanbul’un fetihini konu alan filmi. Fatih Sultan Mehmet’in 1451 yılında tahta ikinci kez çıkması ve bundan sonra fetih için yaptığı planları ve İstanbul’un alınmasını anlatıyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Fetih 1453 Filminden Kareler

Fetih 1453 Sansürsüz Full İndir

Fetih 1453 Sansürsüz Full İndir

Fetih 1453 Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.75 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.