Anasayfa > Filmler > Firardayız Sansürsüz Full İndir

Firardayız Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Firardayız

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2017 – Türkiye

IMDB: 3.3

Filmin Yönetmeni: Tolga Baş

Filmin Oyuncuları: Burak Satıbol, Burcu Binici, Çetin Altay, Ferit Aktuğ, Mehmet Özgür

Filmin Süresi: 85 Dakika

Firardayız Fragman İzle

Firardayız Özet ve Detaylar

Aksiyon ve macera dolu yerli bir komedi hikayesi ile sizlere bol kahkahalı dakikalar sunmayı vaadeden son dönemlerdeki en iyi yerli komedi filmi olmaya aday 2017 yılında çıkmış olan 1 saat 25 dakikalık Firardayız sizlere üç kafadar arkadaşın binbir macera ve gülünç olay içeren hapishaneden kaçış hikayesini anlatıyor olacak.

Son dönemlerin en çok ses getiren ünlü Türk yapımcı, senarist ve yönetmenlerinden biri olarak gösterilen Tolga Baş tarafından yönetmenliği üstlenilen Firardayız filmi, senaryo ve kurgusunun yanı sıra oyuncu kadrosu ile de kalitesini ortaya koyuyor. Öyle ki başta, Çetin Altay, Burak Satıbol, Ferit Aktuğ ve Burcu Binici gibi birçok ünlü ve başarılı ismi oyuncu kadrosunda bulunduran Firardayı filminin diğer başarılı simaları ise Mehmet Özgür, Lemi Filozof ve Melisa Şalgam gibi isimlerden oluşuyor. Firardayız filmi senaryo metni ve kurgusu Yücel Öztürk tarafından kaleme alınmış ve kurgulanmıştır. Yapımcılığı Burçin Baş tarafından üstlenilen Firardayız filmi müzikleri ise İrsel Çivit tarafından bestelenmiş, kurgulanmış ve icra edilmiştir.

Filmin dağıtım işlerini yürüten şirket ise son dönemlerde bu alanda bir hayli ses getiren Bir Film olurken, filmin yapımcılığı ise Artist Film Yapım tarafından üstlenilmiştir.

Birçok sinema eleştirmeni ve sinema izleyicisi tarafından hikayenin çok daha farklı ve eğlenceli bir şekilde izleyiciyle ekrana getirilebileceği iddia edilirken Firardayız filminin çekimlerinin toplamda üç hafta sürdüğünü hemen belirtelim.

Firardayız filminin konusu ise Ekrem, Salim ve Nuri isimli üç kafadar hapistedirler ve cezalarının bitmelerine çok az bir süre kalmıştır. Hapishanede sadece kendileri için değil birçok kişi için babalık yapmış olan ve bizim üçlümüz açısından manevi değeri yüksek Piri Baba isimli karakterin zor duruma düştüğü duyulur. Bu haberi alan üç kahramanımız bir an ince hapisten çıkmanın hesabını yaparlar ve hapisten kaçarlar. Hapisten kaçmalarıyla başlayan aksiyon, macera ve komedi döngüsünü genel olarak işlediğini ve bizlere aktardığını söyleyebileceğimiz Firardayız filmini izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Firardayız Filminden Kareler

Firardayız Sansürsüz Full İndir

Firardayız Sansürsüz Full İndir

Firardayız Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1011 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.