Anasayfa > Filmler > Fırıncının Karısı Sansürsüz Full İndir

Fırıncının Karısı Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Fırıncının Karısı

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 3.0

Filmin Yönetmeni: Murat Onbul

Filmin Oyuncuları: Alper Kul, Beyti Engin, Büşra Pekin, Korhan Herduran, Seda Türkmen

Filmin Süresi: 91 Dakika

Fırıncının Karısı Fragman İzle

Fırıncının Karısı Özet ve Detaylar

Fırıncının Karısı Filminde; Mustafa küçük bir kasabada fırıncılık yapmaktadır. Aşırı kıskanç bir adam olduğundan karısı Ferdane’yi sürekli takip etmekte yaptığı her şeyin altından, bir şeyler aramaktadır. Mustafa bir gün arkadaşı İsmail ile evden ayrılırlar. Bu ayrılığın sebebi ise İsmail’in felçli Nezahat ablası vardır. Bu kadın konuşamamakta, yatakta yatalak şekilde yatmaktadır. Fakat bir gömünün yerini de bilmektedir.

Fırıncının Karısı Filminde; Büyücülük yapan Vahdi Dede, Mustafa ile Nezahat’ın bedenlerini değiştirebileceğini söyler. İsmail ile Mustafa bu beden değiştirme işini kabul ederler. Mustafa ile Nezahat yer değiştirecektir. Mustafa eve döndükten sonra davranışları değişmiştir. Ferdane bu değişimden şüphe duymaya başlar. Kardeşi Ramazan’ı yanına çağırır. İkili bu değişimin sebebini araştırmaya başlarlar. İlk olarak Mustafa, Nezahat’ın kızı Hacer ile gizli gizli buluşunca, Ferdane kendisini aldattığını söyler. Sonraki gün kızın evinin yanına gittiklerinde, Mustafa’yı Hacer’e yardım ederken görürler. Bu arada Ramazan Hacer’e aşık olmuştur. Ablası ve eniştesine bu işi yapmalarını söyler. Mustafa İsmail’in yeğeni olduğunu bir ağzını arayacağını söyler.

Fırıncının Karısı Filminde; Ferdane İsmail’in eşi ile konuşurken, İsmail’in eşi, kendisini Nezahat isimli bir kadınla aldattığını, telefon ile gizli gizli konuştuğunu söyler. Ferdane, Nezahat ismini Mustafa’nın kullandığını, bunlar yoksa gay mi oldu diye birbirlerine sorarlar. Ferdane ve Ramazan artık Mustafa’nın davranışları ve konuştuklarından yola çıkarak, onun gay olduğuna karar verirler. Mustafa, Ferdane’ye yarın ben yokum, İsmail ile anasını ziyarete gideceğiz der. bu durumdan şüphelenen iki kardeş bunlar yoksa gömü buldular da onu yemeye mi gidecekler diye takibe başlarlar. Issız bir yerde, dinleme tesisinde kaçakçı mafya ile buluşan İsmail ile Mustafa, beş yüz altın karşılığında para alırlar. Ferdane ile Ramazan göreceğini görmüştür.

Fırıncının Karısı Filminde; Geri dönerler. Dönüş yolunda kaçakçı mafyanın arabasını ters dönmüş olarak görünce içinden altınları alıp oradan ayrılırlar. Mustafa ve İsmail, Hacerler’in evine gelmişlerdir. Ferdane ve Ramazan bunları dinlemeye başlar. Büyücülük yapan Vahdi Dede de oradadır. Vahdi Dede, paraları sayma makinesinden geçirince, sahte olduğunu anlar. Mustafa ile Nezahat’ın bedenlerini geri çevirmek için ellerindeki altından beş yüz tane ister. İsmail kabul etmez, Vahdi Dede gider. Mustafa’nın bedenindeki Nezahat hayatından memnun olduğunu, Mustafa’yı uçurumdan attıklarında bu sorunun tamamen çözüleceğini söyler. Bunları duyan Fedane ile Ramazan’ın artık acele edip Mustafa’yı kurtarmaları gerekmektedir. Mustafa’yı kurtarabilecekler mi? Mustafa kendi bedenine dönecek mi? Ramazan’ın Hacer aşkı ne olacak? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Fırıncının Karısı filmini indirip, sansürsüz, 1080p kalitesinde Full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Fırıncının Karısı Filminden Kareler

Fırıncının Karısı Sansürsüz 4K İndir

Fırıncının Karısı Sansürsüz 4K İndir

Fırıncının Karısı Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.43 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.