Anasayfa > Aksiyon Oyunları > Five Dates Full Oyun İndir

Five Dates Full Oyun İndir

Five Dates Torrent

AÇIKLAMA

Five Dates, oyuncuları ile öne çıkan etkileşimli romantik komedi oyunu. Wales Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan interaktif oyun, YouTuber’lar arasında oldukça popüler. Yapımcısı tarafından “Dijital buluşmaların sürprizlerle dolu dünyası hakkında etkileşimli bir romantik komedi” olarak tanımlanan Five Dates, Steam üzerinden indirilebiliyor. Yukarıdaki Five Dates İndir butonuna tıklayarak oyunu Windows PC’nize indirip oynayabilirsiniz.

Five Dates İndir

Five Dates’de aradığı özelliklerle beş potansiyel kişi bulan Vinny, fiziksel dokunuş diye bir olayın kalmadığı bir dünyada uyumun, kimyanın ve bağ kurmanın hala mümkün olup olmadığını keşfetmeye çalışıyor. Five Dates oyuncuları arasında Marisa Abela (Maya), Georgia Hirst (Grace), Mandip Gill (Shaina), Taheen Modak (Vinny) bulunuyor.

The Complex, The Bunker ve The Shapeshifting Detective’in yapımcısı olan stüdyoya ait oyun, Paul Rachid (The Complex) tarafından yönetilen, tamamen canlı aksiyonlara dayalı bir romantik komedi. Karantina döneminde kavramsallaştırılıp filme alınmış ve geliştirilmiş. 7 saatin üzerinde kamera görüntüsü, tüm oyunlar arasındaki en uzun FMV çekim süresi, oyun oynanırken hikayeyi etkileyen gerçek zamanlı ilişki durum takibi, 10 farklı sonuç getiren çok seçenekli hikaye anlatımı ile öne çıkan oyunun konusu şöyle; Londra’da yaşayan Y kuşağı Vinny, koronavirüs pandemisi sırasında evden çıkamadığı dönemde ilk kez bir buluşma uygulamasına üye olur. Aradığı özelliklerde beş potansiyel kişi bulan Vinny’nin, Mandip Gill (Doctor Who) ve Georgia Hirst (Vikings) tarafından canlandırılan birbirinden çok ama çok farklı kişiliklere sahip bu kadınlarla videolu buluşma yapmak için cesaretini toplaması gerekiyor.

Her buluşmada Vinny’nin nasıl etkileşime gireceğini ve onların kendisiyle tekrar buluşmak isteyip istemeyeceğini izleyicilerin seçimleri belirleyecek. Dallanıp budaklanan çok yönlü sohbet konuları ve karşısındakini tanımaya yönelik sorularıyla Vinny; dijital oyun şeklindeki buluşmalar, kendisini zor durumlara sokan senaryolar ve beklenmedik gerçeklerle karşı karşıya.

Five Dates; dijital buluşma dünyasında yolunu bulmaya çalışan ortalama bir bekar erkeğin peşinde, sürprizlerle dolu modern buluşma deneyimini keşfe çıkarıyor. Yolculuğu boyunca izleyicilerin onun adına vereceği kararlar çekicilik ve uyum anlayışına meydan okuyacak.

Five Dates Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7 32-bit

İşlemci: Core i3 / AMD A6 2.4Ghz

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5750. OpenGL 3.3

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 11 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

İşlemci: Core i5 / AMD A6 2.4Ghz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: ATI® Radeon™ M295X @ 2GB

DirectX: Sürüm 12

Depolama: 11 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Five Dates Full Oyun İndir

Five Dates Full Oyun İndir

Five Dates Full Oyun İndir

Five Dates Full Oyun İndir


İNDİRME LİNKLERİ:
Five Dates Torrent İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 9.82 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.