Anasayfa > Filmler > Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz Full İndir

Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Geniş Aile Komşu Kızı

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 5.8

Filmin Yönetmeni: Cüneyt İnay

Filmin Oyuncuları: Bülent Çolak, Emre Altuğ, Mine Teber, Rojda Demirer, Ufuk Özkan

Filmin Süresi: 100 Dakika

Geniş Aile Komşu Kızı Fragman İzle

Geniş Aile Komşu Kızı Özet ve Detaylar

Geniş Aile Komşu Kızı filminde; Cevahir ve Ulvi artık başlarını belaya sokacak işlerden kurtarmak için, kendilerine oto yıkama yeri açmışlardır. Bu oto yıkama yerinde araba ve halı yıkama işi yapmaktadırlar.  Cevahir’in eski ve tek sevgilisi Zeynep mahalleye dönüş yapmıştır. Cevahir artık düzenli bir hayata başladığından Zeyenep ile arasında bir sorun kalmamış gibi görünmektedir. Fakat her şey yolunda göründüğü sırada, ortaya Nebil çıkar.

Geniş Aile Komşu Kızı filminde; Nebil, Zeynep’e abisi Katip’in onunla evlenmesi ile ilgili vasiyeti olduğunu söyler. Zeynep, Nebil ile evlenmek istemediğinden, Cevahir’den yardım ister. Cevahir ilk bata bu yardım işine sıcak bakmasa da, Geniş Ailesinin baskıları sonucu kabul etmek zorunda kalır. Yapacakları yardım çok kolaydır. Cevahir ve geniş ailesi Zeynep’in yakın akrabaları rolünü üstlenecekler. Nebil ve ailesini bu evlilikten vaz geçirmeye çalışacaklardır. İlk önce Nebil’i vaz geçirmek için ellerinden geleni yaparlar. Ancak Nebil bu evlilikten vaz geçmemiştir.

Geniş Aile Komşu Kızı filminde; Sonraki gün Nebil ve ailesi Zeynep’i istemeye gelir. Geniş Aile bu isteme sırasında Nebil’in ailesini kaçırmayı başarırlar. Zeynep’ten vaz geçmeye niyeti olmayan Nebil, Cevahir ve ailesine tuzak kurar. Onların iş yerine tarihi eser saklar. Cevahir ve Ulvi iş yerine geldiğinde ise polisi arayarak onların yakalanmasını sağlar. Nebil için artık Zeynep ile arasında bir engel kalmamıştır. Hapishanede çok uzun kalmazlar. Bulundukları koğuşta kalanlar bir gece ansızın duvarı patlatır. Bizimkilerde istemeseler de kaçmak zorunda kalır. Artık peşlerinde polis ve gardiyan kadın Cevriye vardır.

Geniş Aile Komşu Kızı filminde; Bu arada Cevahir’in akıllanmayacağına kanaat getiren Zeynep, Nebil ile evlenmeyi kabul eder. Cevahir ve Ulvi hem polislerden kaçmak zorundadır. Kendi suçsuzluklarını kanıtlamak zorundadırlar. Aynı zamanda düğüne engel olmak zorundadırlar. Bakalım geniş aile hedeflerine ulaşabilecek mi? bu soruların ve daha fazlasının cevabını bulabilmek için, sitemizden  Geniş Aile Komşu Kızı filmini indirip, sansürsüz, 1080p kalitesinde, full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler……

.Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Geniş Aile Komşu Kızı Filminden Kareler

Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz İndir

Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz İndir

Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.38 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.