Anasayfa > Dram > Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine Sansürsüz Full İndir

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine

Filmin Türü: Dram, Gerilim

Filmin Yılı: 2019 – Avustralya, ABD

IMDB: 6.5

Filmin Yönetmeni: Kim Farrant

Filmin Oyuncuları: Luke Evans, Noomi Rapace, Rachel Gordon, Richard Roxburgh, Yvonne Strahovski

Filmin Süresi: 98 Dakika

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine Fragman İzle

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine Özet ve Detaylar

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine filminde; Lizzie, eşinden ayrılma aşamasında olan bir kadındır. Kocası ile arası açıktır. Bunun sebebi ise 7 yıl önce kaybettiği kızını unutamamış olması ve onun bunalımı atamamasıdır. Oğullar Thomas ise br hafta annenin yanında bir hafta babanın yanında kalmaktadır. Lizzie korkunç hastane yangını ve bu yangında yeni doğan kızı Rossie’yi unutamadığından bunalıma girer. Bu olayların üst üste gelmesi sonucu eşi ile arası açılır ve boşanma aşamasına gelmişlerdir.

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine filminde; Bir gün 11 yaşındaki oğlu ile bir partiye gider. Bu partide Lola isminde 7 yaşında bir kızla karşılaşır. Bu kızda onu çeken bir şey vardır. Parti bittikten sonra oğlundan kızın kim olduğunu öğrenir. Bundan sonra bu aileyi gözetim altına alır. Evlerinin satışta olduğu ilanına dayanarak evi görmeye ve aile ile yakınlaşmaya gider. Oğlu Thomas evin küçük oğlu ile arkadaş olduğundan, aile ile kaynaşması çok uzun sürmez. Lizzie kızın kendinin olduğunu düşünmektedir. Bu yüzden oğlunu ve işini ihmal ederek her fırsatta Lola ile vakit geçirmeye çalışır.

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine filminde; Lola’nın annesi, Lizzie’nin davranışlarındaki garipliği sezer ve ondan uzak durmaya çalışır. Kızını Lizzie’den mümkün olduğunca uzak tutmaya çalışır. Lizzie’nin bu takıntıları, Thomas’ tamamen ilgisiz bırakmasına neden olur. Bir gün oğlunu okuldan almayı unutunca, okul babasını arar ve çocuğu babası alır. Lizzie’nin anne ve babasının da dahil olduğu bir ortamda, Lizzie onlara Lola’nın kendi kızı olduğunu söyler. Orada bulunan herkes onun delirdiğini ve hastaneye yatması gerektiğini düşünür. Bundan sonra Thomas babası ile yaşayacaktır. Fakat Lizzie bütün olanlara rağmen Lola’nın kendi kızı olduğunu iddia etmektedir. bU işin peşini bırakmayacağını söyler. Lizzie’nin iddiası sadece bir takıntı mı yoksa gerçeklik payı var mı? bu sorunun ve aklımıza takılan diğer soruların yanıtını bulabilmek için, sitemizden Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 4K kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine Filminden Kareler

Gerçeğin Peşinde - Angel Of Mine Sansürsüz İndir

Gerçeğin Peşinde - Angel Of Mine Sansürsüz İndir

Gerçeğin Peşinde - Angel Of Mine Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.43 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.