Anasayfa > Aksiyon - Macera > GO! Unutulmaz Bir Parti Sansürsüz Full İndir

GO! Unutulmaz Bir Parti Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: GO! Unutulmaz Bir Parti – Go! La Fiesta Inolvidable 

Filmin Türü: Aile

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.8

Filmin Yönetmeni: Mauro Scandolari

Filmin Oyuncuları: Rebecca Davis, Marley Estrada, Jill Galbraith

Filmin Süresi: 60 Dakika

GO! Unutulmaz Bir Parti Fragman İzle

GO! Unutulmaz Bir Parti Özet ve Detaylar

GO! Unutulmaz Bir Parti – Go! La Fiesta Inolvidable filminde; Lupe, annesi ve üvey abisi, arkadaşı ile beraber tatile çıkarlar. Gittikleri hotelde ünlü sanatçılar da bulunmaktadır. Lüpe bu tatilde üzgündür. Babası üvey kız kardeşi ile yeni yıl tatiline gitmiştir. Fakat babasının gittiği hotelde bir aksilik olunca, onların kaldığı hotele gelirler. İlk başlarda iki ekip birbirini görmez. Ancak aynı hotelde olunca karşılaşmama olması da imkansızdır. İki grup karşılaşırlar. Lupe babasına ve üvey kız kardeşine tavırlıdır. Annesi Mercedes’de  Ramiro’ya tepki gösterir. Tepki göstermesinin nedeni, onu başkası ile aldatmış olması, onlarla değil de öbür kızı ile yeni yıla girmeyi tercih etmesidir.

GO! Unutulmaz Bir Parti – Go! La Fiesta Inolvidable filminde; Mercedes için bir tehlikede eski kocasından olan oğlu Alvaro’nun Mia’ya aşık olması ve peşinden koşmasıdır. Mia’ya aynı zamanda Alvaro’nun arkadaşı ve Juanma’da aşıktır. Bu gençler birbirlerini kurdukları müzik grubu Go’da beraber söylemektedirler. Grup, Mia’nın Lupe’nin üvey kardeşi olduğu ortaya çıkınca askıya alınmıştır. Alvaro annesi ne kadar izin vermese de, Mia ile görüşme çalışmaları yapıyor. Juanma ise ayrıca buluşmaya çalışıyor. Lupe ise  üvey kardeşi Mia’ya kızgın olduğu için onun konuşmak isteme teşebbüslerine karşılık vermemeye çalışıyor. GO! Unutulmaz Bir Parti – Go! La Fiesta Inolvidable filminde bol müzik ve komedi bir arada güzel bir film. İzlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

GO! Unutulmaz Bir Parti Filminden Kareler

GO! Unutulmaz Bir Parti Sansürsüz 4K İndir

GO! Unutulmaz Bir Parti Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 721 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.
Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.