Anasayfa > Genel Çeşit Programlar > GooPatient Family Edition Full v3.1.0.1 Türkçe

GooPatient Family Edition Full v3.1.0.1 Türkçe

GooPatient Family Edition Full v3.1.0.1 Türkçe İndir

GooPatient, sağlığınıza ve ailenize daha iyi bakmanızı sağlayan kullanımı kolay bir yazılımdır. Kişisel elektronik tıbbi kartı bilgisayarınızda oluşturun ve bakım yaptırın. Kart, yaş, kan türünü, koşulları, alerjileri, aşıları, sigorta poliçelerini vb. gibi genel sağlık bilgilerini içerir. Doktorunuza veya cüzdan boyutunda bir acil durum kartına hızlı bir şekilde sağlık profili basabilirsiniz. GooPatient’te sağlık kayıtlarını en doğal şekilde yapabilirsiniz. Twitter’daki hashtag’ları kullanarak, kayıtları kolaylıkla organize edebilir ve bunları koşullara, doktorlara, tedavilere vb. bağlayabilirsiniz. Semptomlar, ilaçlar, laboratuar testleri gibi sağlıkla ilgili günlükleri sağlıkla ilgili tüm notları hızla ekleyebilirsiniz. Türkçe dil desteklidir.

Makbuzlarınızı, doktor ifadelerinizi, X-Ray, ultrason ve MR görüntülerinizi ve diğer tıbbi dosyalarınızı tek bir yerde saklayın. İhtiyacınız olduğunda tıbbi belgeyi hızla bulun. GooPatient’e belge eklemek için tarayıcıyı veya web kamerasını kullanın. Ayrıca doktor ve klinik irtibat kurabilir ve onlara ziyaretleri takip edebilirsiniz.

Eğer ilgileniyorsanız (bebek, dedesi veya hatta kediniz) birisi varsa, onlar için sağlık profilleri oluşturabilirsiniz. Her profil ayrı olarak saklanır ve bir şifre ile korunabilir. Her profil, sağlık konularını izlemek için bir kişisel tıbbi kart ve sağlık dergisi içerir.♥ Toplam Boyut: 9.3 MB ♥

Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.