Anasayfa > Biyografi > Gucci Ailesi (House of Gucci) Sansürsüz Full İndir

Gucci Ailesi (House of Gucci) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Gucci Ailesi – House of Gucci

Filmin Türü: Dram, Gerilim, Suç, Biyografik

Filmin Yılı: 2021 – Kanada

IMDB: 7.5

Filmin Yönetmeni: Ridley Scott

Filmin Oyuncuları: Adam Driver, Al Pacino, Camille Cottin, Jack Huston, Jared Leto, Jeremy Irons, Lady Gaga, Reeve Carney, Salma Hayek

Filmin Süresi: 157 Dakika

Gucci Ailesi – House of Gucci Fragman İzle

Gucci Ailesi – House of Gucci Özet ve Detaylar

House of Gucci , gucci ailesinin varisi Maurizia Gucci’nin cinayetini ve cinayetin arka planında yaşananları seyirciye sunuyor. Dünyaca ünlü Gucci markasının kurusu Guccio Gucci’dir. Marurizio Gucci ise onun torunu ve moda evinin tek varisidir. Dünyaca ünlü bir moda evine sahip olmanın büyük getirilere sahip olmasının yanında bazı yıkımları da vardır. Film bu yıkımlardan en büyüğünü yaşamış hayatını kaybetmiş olan Maurizio Gucci’nin aşk hayatına ve ailesindeki çekişmelere, hatalarına ve tüm bunların onun nasıl sonunu getirdiğine odaklanıyor. Maurizia Gucci 1995 ‘te öldürülmüştür. House of Gucci bu tarihten önce ve sobrasında yaşananları ve Maurizia ‘yı öldürtmekle suçlanan eski karısı Patrizia Reggiani’yi de ekranlara yansıtıyor. Maurizia ve Reggiani büyük bir tutkuyla aşık olmuş ve evlenmiştir. Reggiani eşinin sahip olduğu ışıltılı hayata dahil olmaktan oldukça memnundur. Fakat gucci ailesinin bazı diğer üyelerine karşı aynı hissi paylaşmamaktadır. Bu sebeple aile içinde çeşitli tartışma çekişmeler de beraberinde gelmektedir. Maurizia ve patrizia çifti her şeye rağmen mutlu bir evliliğe sahiptir. 2 çocukları olur ve birbirlerine çok bağlıdırlar. Fakat her şey gibi bu mutluluklarının da bir sonu vardır. Özellikle İtalya ve dünya çapında çok yankı uyandırmış cinayetin yolu da tek tek oluşmaktadır. Her şeyi başlatan olaylardan biri Maurizia ‘ nın eşine karşı sadakatını korumamasıyla başlar. Eşinden çok daha genç bir kadınla ilişkiye başlar ve tüm ailesini bırakarak onunla ayrı bir hayat kurmanın peşindedir. Bir Gucci olarak her şeyi bırakıp yeni bir hayata başlamak sadece bir imkansızdır onun için. İhanetinin ortaya çıkmasıyla beraber eşi Patirizia buna daha fazla tahammül edemez ve  boşanmaya karar verir. Evlilikleri zaten artık kırılmanın eşiğine gelmişti ve son bulmayı hak etmişti. Fakat boşanmış olmaları aralarındaki ilişkiyi sessiz sedasız bitirmeyecektir. Boşandıktan sonra yeni sevgilisiyle uzakta bir hayata başlamak için hazırlanan Maurizio kendisini ölümün beklediğinden habersizidir. Şirket hisselerini satarak ayrılacakken kiralık bir katil tarafından hayatına son verilir. Cinayetinin arkasında ise eski karısı Patirizia vardır. Patirizia eski kocasından intikam için plan yapar ve kiralık katil tutarak onu öldürür. Bu cinayet ve Patirizia’nın bu konudaki sözleri ve tavırları herkes tarafından merakla ve şaşkınlıkla takip edilir. House of Gucci tüm bu olayları ve daha fazlasını çarpıcı bir şekilde beyazperdeye aktarıyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Gucci Ailesi – House of Gucci Filminden Kareler

Gucci Ailesi (House of Gucci) Sansürsüz Full İndir

Gucci Ailesi (House of Gucci) Sansürsüz Full İndir

Gucci Ailesi (House of Gucci) Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.29 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.