Anasayfa > Aile > Harry Potter ve Sırlar Odası Sansürsüz Full İndir

Harry Potter ve Sırlar Odası Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Harry Potter ve Sırlar Odası – Harry Potter and The Chamber of Secrets

Filmin Türü: Aile, Fantastik, Macera

Filmin Yılı: 2002 – ABD

IMDB: 7.4

Filmin Yönetmeni: Chris Columbus

Filmin Oyuncuları: Alan Rickman, Bonnie Wright, Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint

Filmin Süresi: 161 Dakika

Harry Potter ve Sırlar Odası Fragman İzle

Harry Potter ve Sırlar Odası Özet ve Detaylar

J.K. Rowling’in yazdığı Harry Potter serisinin beyaz perdeye uyarlanışı sekiz filmden oluşmaktadır. Serinin ikinci filmi olan Harry Potter ve Sırlar Odası’nın yönetmenliğini Chris Columbus yapmaktadır. Yapımcı şirketi ise Warner Bros’tur. Yüz milyon dolarlık bütçeye sahip olan filmin başrollerini tıpkı diğer serilerde olduğu gibi Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint paylaşmaktadır. Harry Potter filmlerinde karakter sayılarının fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bu üçlü dışında da film için çok değerli olan oyuncular da bulunmaktadır, bkz. Alan Rickman. Oyuncu kadrosunun özenle seçildiği ve J.K. Rowling’in yarattığı bu güzel eserlerin layığıyla beyaz perdeye aktarılması için büyük çaba harcanmış. Harry Potter hayranı olarak sekiz filmin bile bana az geldiğini söylemekle beraber filme objektif bakamadığımı da belirtmeliyim.

Filmin konusu, Harry Potter ve arkadaşlarının Hogwarts büyücük okulundaki Sırlar Odasının gizemi ve problemleri ile mücadelesidir. Filmde ara sıra gördüğümüz Dobby’nin Potter’ı koruma amaçlı ona kimi anlarda engel olmaya çalışması ve uyarı ile başlayıp ara sıra devam eden filmde, heyecan giderek artmaktadır. Harry ,Ron ve Hermione sırlar odasının açılmasından sorumlu tuttukları Malfoy için bir plan hazırlamakta ve sırlar odasının gizemini açığa çıkarmak için uğraşmaktadırlar. Planlarını uygularken sık sık bazı sorunlarla başa çıkmak zorunda kalan bu üçlüyü filmin devamında engel olmakta zorlanacakları problemler ve sırlar beklemektedir.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Harry Potter ve Sırlar Odası Filminden Kareler

Harry Potter ve Sırlar Odası Sansürsüz Full İndir

Harry Potter ve Sırlar Odası Sansürsüz Full İndir

Harry Potter ve Sırlar Odası Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.75 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.