Anasayfa > Dram > Hayaletler – Ghosts Sansürsüz Full İndir

Hayaletler – Ghosts Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Hayaletler – Ghosts

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB: 6.2

Filmin Yönetmeni: Azra Deniz Okyay

Filmin Oyuncuları: Beril Kayar, Dilayda Güneş, Emrah Özdemir, Nalan Kuruçim

Filmin Süresi: 90 Dakika

Hayaletler – Ghosts Fragman İzle

Hayaletler – Ghosts Özet ve Detaylar

Azra Deniz Okyay’ın Venedik Film Festivali Eleştirmenler Haftası’ndan ödülle dönen ilk uzun metraj filmi Hayaletler, İstanbul’da bir elektrik kesintisi sırasında yolları kesişen dört insanın yaşamından kesitler sunuyor. Dansçı olmak isteyen genç bir kadın (Dilayda Güneş), Suriyeli göçmenlere yatak kiralayan ve antik binaları rant için patlatan bir adam (Emrah Özdemir), hapisteki oğlunu kurtarmak için para arayan bir anne (Nalan Kuruçim) ve feminist bir sanatçı (Beril Kayar), ülke genelinde isyanlara ve yağmaya sebep olan bir elektrik kesintisi esnasında birbirlerine denk geliyorlar.

Film yer yer radyo anonslarıyla göze sokulan Yeni Türkiye’nin inşaası etrafında kurulmuş bir evrene sahip. Her karakter bu Yeni Türkiye ile bir şekilde ilişkileniyor: Emrah Özdemir’in karakteri işbirliği ve rant, kadın karakterler ise artan toplumsal baskı ve direniş üzerinden. Ancak Azra Deniz Okyay, yıktığı binanın altında ölen, hatta başka bir kadın karakterin uyuşturucu kaçaklığının da üzerine kalmasıyla devlet tarafından terörist ilan edilen bu erkek karakterle sürekli altını çizdiği, son yıllarımıza damga vuran bu söylemden intikamını alıyor denebilir. Film bunu gizlemeye de çalışmıyor. Son dönem

Türkiye sinemasında daha üstü kapalı şekilde düzen eleştirileri artarken, Hayaletler kendini hiç geri çekmiyor. Mesele ister taciz, ister göç olsun, lafını sakınmıyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Hayaletler – Ghosts Filminden Kareler

Hayaletler - Ghosts Sansürsüz Full İndir

Hayaletler - Ghosts Sansürsüz Full İndir

Hayaletler - Ghosts Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 0.00 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.