Anasayfa > Filmler > Hayatta Olmaz Sansürsüz Full İndir

Hayatta Olmaz Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Hayatta Olmaz

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 6.7

Filmin Yönetmeni: Emre Çaltılı

Filmin Oyuncuları: Ceyhun Fersoy, Ceyhun Yılmaz, Emre Çaltılı, İnan Ulaş Torun, Tuğba Melis Türk

Filmin Süresi: 97 Dakika

Hayatta Olmaz Fragman İzle

Hayatta Olmaz Özet ve Detaylar

Hayatta Olmaz, üç çocukluk arkadaşının hikayesini konu ediyor. Gösteriş meraklısı Emin, fırıldak Arif ve saf Hayrani, çocukluktan beri bir arada olan yakın arkadaşlardır. Onlar, her ne kadar birbirlerinden farklı karakterlere sahip olsalar da iyi kötü tüm zamanlarda birbirlerinin yanında olur. Asla olmayacağını düşündükleri ne varsa hepsi teker teker gerçekleşmeye başlayınca üç arkadaş kendilerini eğlence dolu bir macerasının içerisinde bulur.

Hayatta Olmaz filmi 2019 yılında gösterime giren, Komedi türünde güzel bir film. Hayatta Olmaz filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Üç tane çocukluk arkadaşını hikayesini konu olarak işlemiş. Üç arkadaş, Emin, Arif ve Hayrani çocukluktan beri çok yakın arkadaşlardır. Bu üç arkadaşın karakterleri birbirinden farklı olsa da sürekli beraber olmuşlar, iyi günde kötü günde birbirlerinden ayrılmamışlardır. Asla olmayacağını düşündükleri hayalleri teker teker gerçekleşmeye başlamıştır. Bu durumda üç arkadaşın eğlence dolu maceralar yaşamasına neden olur. Komedi ağırlıklı bu güzel filmi evinizin rahat ortamında izlemek isterseniz, indirbakalim.com sitesinden, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Hayatta Olmaz Filminden Kareler

Hayatta Olmaz Sansürsüz Full İndir

Hayatta Olmaz Sansürsüz Full İndir

Hayatta Olmaz Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 3.52 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.