Anasayfa > Aile > Her Şeye Evet – Yes Day Sansürsüz Full İndir

Her Şeye Evet – Yes Day Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Her Şeye Evet – Yes Day

Filmin Türü: Aile, Komedi

Filmin Yılı: 2021 – ABD

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: Miguel Arteta

Filmin Oyuncuları: Edgar Ramirez, Jenna Ortega, Jennifer Garner, June Diane Raphael, Nat Faxon

Filmin Süresi: 86 Dakika

Her Şeye Evet – Yes Day Fragman İzle

Her Şeye Evet – Yes Day Özet ve Detaylar

Her Şeye Evet Filmi yani orjinal adı ile Yes Day filmi 2021 yapımı olup 12 Mart 2021 tarihinde Neflix‘te yayınlanmaya başlamıştır. Filmin yönetmen koltuğunda Miguel Arteta otururken senaryosunu ise Justin Malen yazmıştır. Amerikan yapımı olan bu film Netflix’in orjinal içeriğidir. Filmin cast ekibine bakarsak Amaia Aberasturi, Alex Brendemühl, Daniel Fanego, Garazi Urkola ve Yune Nogueiras gibi isimleri görebiliriz.

Çocuklarına genel olarak hayır diyen bir anne ve baba, bir günlüğüne onların en çılgın taleplerine bile evet demeye karar verir. Eğlence ve macera dolu bir güne hazır olun. Allison Torres, tek başına nerdeyse dünyayı fetheden genç bir kadındır. Ona göre hiçbir macera çok riskli değildir ve hepsinin peşinden gidilmelidir. Ancak bir anne ve eş olarak Allison, pek de iyi biri değildir. Oldukça acımasız bir anne olan Allison bu durumu değiştirmeye karar verir. Genç kadın, kocası Carlos ile beraber bir gün boyunca çocuklarının tüm taleplerine ‘evet’ demeye karar verir.

24 saat boyunca kuralları çocuklar koyacak.

Çocuklarına ve iş arkadaşlarına devamlı “Hayır” demek mecburiyetinde kaldıklarını hisseden Allison ve Carlos, çocuklarının tüm isteklerini kabul edecekleri, “Evet Günü” adını verdikleri bir gün belirler. 24 saat boyunca kuralları çocuklar koyacaktır. Los Angeles’ın altını üstüne getirdikleri bir maceraya atılacaklarından ve bu maceranın aile bağlarını hiç olmadığı kadar güçlendireceğinden ise hiç haberleri yoktur.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Her Şeye Evet – Yes Day Filminden Kareler

Her Şeye Evet - Yes Day Sansürsüz Full İndir

Her Şeye Evet - Yes Day Sansürsüz Full İndir

Her Şeye Evet - Yes Day Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.05 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.