Anasayfa > Aksiyon - Macera > Himaye (The Protégé) Sansürsüz Full İndir

Himaye (The Protégé) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Himaye (The Protégé)

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2021 – ABD

IMDB: 6.1

Filmin Yönetmeni: Martin Campbell

Filmin Oyuncuları: Maggie Q, Michael Keaton, Patrick Malahide, Robert Patrick, Samuel L. Jackson

Filmin Süresi: 109 Dakika

Himaye (The Protégé) Fragman İzle

Himaye (The Protégé) Özet ve Detaylar

‘Protégé’, bize süper hit ‘John Wick’ serisini veren stüdyodan ve bize ‘Casino Royale’i veren yönetmenden gelen en alçakgönüllü suikastçı destanlarından biri olmalı. Ve belki de bu filmin sahip olduğu en büyük avantaj, çünkü yavaş bir başlangıçtan sonra kaygan bir gerilime dönüştüğü için izleyicisini şaşırtıyor. Bu hikayenin merkezinde yine insan ilişkileri var ama neyse ki çok fazla karakter yok.

Anna (Maggie Q) belki de kaybedecek çok şeyi olmadığı için dünyanın en yetenekli kiralık katilidir. Ailesini çok genç yaşta kaybettiğinden, kendisi de bir suikastçı olan Moody (Samuel Jackson) tarafından yetiştirilir ve eğitilir. Elbette tehlike yolun her adımında pusudadır ve Anna’nın akıl hocası öldürüldükten sonra kendini intikam yolunda bulması çok uzun sürmez.

Konuya göre, ‘The Protégé’ çok az yenilik sunuyor, ancak yürütmenin bize yeni bir şey izlediğimizi hissettirecek bir yolu var. Anlatının kendisi biraz tahmin edilebilir olsa da, burada kahramanın seçimi tüm farkı yaratıyor. Maggie Q, kök salması kolay acımasız Anna’yı oynamak için tam da doğru miktarda kısıtlamaya ve savunmasızlığa sahip. Kıvrımlı vücudu ve onu bu kadar doğal bir şekilde aksiyon-ağır bir role sokan genel fizikselliğinden bahsetmiyorum bile. Maggie, karakterinin hakkını vererek, çok daha uzun raf ömrüne sahip, birden fazla taksitte yer alan bir kadın suikastçı karakterin ortaya çıkması için umutları ateşliyor. Michael Keaton, sık sık Anna ile karşı karşıya gelen Rembrandt karakteri için ilginç ve alışılmadık bir seçim. İki oyuncu, en başından itibaren aralarındaki yüksek cinsel gerilimle mücadele ederken rafine bir kimya sergiliyor. Ayrıca, bu yüksek gerilimli aksiyon oyununda ikisi arasında hafif bir komik rahatlama olan bazı havalı şakalar da var. Samuel Jackson her zamanki gibi iyi ama sunacak yeni bir şeyi yok.

Filmin çalışma süresi de başka bir artı, çünkü iki saatten çok daha kısa bir sürede tamamlanıyor ve tüm şık ve şiddetli tekliflerini ortaya koyuyor. Ama sonuçta, ‘The Protégé’, yüksek soyağacı ve zorlu aksiyon hayranları olmasalar bile izleyicileriyle nasıl etkileşime geçeceğini bilen deneyimli elleriyle puan alıyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Himaye (The Protégé) Filminden Kareler

Himaye (The Protégé) Sansürsüz Full İndir

Himaye (The Protégé) Sansürsüz Full İndir

Himaye (The Protégé) Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.40 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.