Anasayfa > Dram > Holiday In The Wild Sansürsüz Full İndir

Holiday In The Wild Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Holiday In The Wild

Filmin Türü: Dram, Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 6.2

Filmin Yönetmeni: Ernie Barbarash

Filmin Oyuncuları: Colin Moss, Johnowen Lowe, Kristin Davis, Rob Lowe, Thandi Puren

Filmin Süresi: 85 Dakika

Holiday In The Wild Fragman İzle

Holiday In The Wild Özet ve Detaylar

Holiday In The Wild filminde; Kate oğlu Luke’yi üniversite okuması için başka bir şehre yolladıktan hemen sonra, kocası Drew’e ikinci balayı için, Zambiya’ya bilet aldığını söyler. Fakat oğulları Luke gittikten sonra, ondan ayrılacağını söyler ve evi terk eder. Kate ilk başta bunalıma girer. Kocasının bütün elbiselerini poşetleyip bedavaya almaları için sokağa bırakır. Daha önceden planladığı ikinci balayı tatiline gider. gittiği Afrika ülkesinde safari turuna katılmak için tek kişilik uçak ile safari alanına gidecektir.

Holiday In The Wild filminde; Uçağın pilotu Derek isminde bir adamdır. Uçakla giderken, Derek uçağı ormanın içine indirir. Kate bu olaya çok şaşırır. Derek ona uçakta beklemesini, kendisinin işi olduğunu söyler. Kate uçakta beklemez ve Derek’in peşi sıra gider. Derek, annesi kaçak avcılar tarafından öldürülmüş yavru file yardım etmek üzeredir. Kate, Derek’e yardım eder ve yavru fili sakinleştirerek, yere yatırırlar. Derek yavru fil için yardım çağrısı yapar. Fili almak için yakında bulunan yavru filleri bakım evinden gelirler. Gelenler ile beraber yavru fili kamyona yüklerler. Kate kendisinin veteriner olduğunu yavru fil ile beraber gideceğini söyler, ve kamyona biner. Kate kampa gelince fili hep beraber kamyondan indirirler.

Holiday In The Wild filminde; Yavru file Manu ismi verilir. Kate’ye kampta kalabilmesi için bir çadır verirler. Kate kendine verilen çadıra gidiyorum diye yanlışlıkla, Derek’in çadırına girer. Böylece Derek’in bu kampın sürekli kalan elemanı olduğunu öğrenir. Kate on beş günlük tatil süresi bitince memleketine geri dönmeyi erteler. Yılbaşı haftası büyük bir sürpriz sonucu oğlu Luke yanına gelir. Kamptaki görevlilerin aileleri ile beraber yılbaşını kutlarlar. Kate’nin oğlu Luke üniversiteyi bırakacağını söyler. Kate bu yüzden Amerika’ya geri dönmek zorunda kalır. Oğlu için eski eşi ile de konuşarak orta bir yol bulurlar.  Kate fil kampına geri dönecek mi? Bu sorunun cevabını bulabilmek için, Holiday In The Wild filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Holiday In The Wild Filminden Kareler

Holiday In The Wild Sansürsüz 4K İndir

Holiday In The Wild Sansürsüz 4K İndir

Holiday In The Wild Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.01 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.