Anasayfa > Filmler > Humraz: Cin Tarikatı Sansürsüz İndir

Humraz: Cin Tarikatı Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Humraz: Cin Tarikatı

Filmin Türü: Korku

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB: 5.6

Filmin Yönetmeni: Tayfun Can Demirtaş

Filmin Oyuncuları: Atakan Teke, Bahar Günal, Duygu Gökçe, Enver Kurucan, Muhittin Gündeşli

Filmin Süresi: 72 Dakika

Humraz: Cin Tarikatı Fragman İzle

Humraz: Cin Tarikatı Özet ve Detaylar

2020 yılının en kötü gişe yapan korku filmlerinin başında gelen Humraz Cin Tarikatı bazı kesimler tarafından beğenilmiş olmasına rağmen bazı kesimler tarafından da ciddi eleştiri yağmuruna tutuldu. Henüz daha 4.haftasında beyaz perdede filmi izleyen izleyici sayısı daha 4 bine bile ulaşamadı. Her ne kadar ülkemizde korku filmlerine olan ilgi komedi ve romantik filmlere oranla daha az olsada Humraz Cin Tarikatı filmi istediği başarıyı sağlayamamışa benziyor. Humraz Cin Tarikatı filminin konusu ne ? Humraz Cin tarikatı filmi gerçek olaylara mı dayanıyor ? Humraz Cin Tarikatı filmi korku severlere inanılmaz anlar yaşattı mı ? bu soruların cevapları için takipte kalın.

Üniversitede arkeoloji bölümünden mezun olduktan sonra yüksek lisans yapan Tuğba adında ki genç kadının macerasını konu alıyor. Tuğba henüz küçük yaşlarda anne babasını sebebini öğrenemediği bir sebepten dolayı kaybediyor. Ailesinde tutunduğu tek kişi olan ağabeyi Selim ve akıl hocası olan danışmanın rehberliği ile Derinsuyluk Köyüne gidip ordaki çok eski Humraz tarikatının izlerine rastlar. Tuğba burda gösterdiği çabasıyla elde ettiği bilgilerle kanı donacaktır. Filmin tamamen İzmir’de yaşanılan gerçek bir olaydan esinlenirek yazıldığı ve beyaz perdeye taşındığı yapılan açıklamardan. Filmde olan ses efektleri beklenilen etkiyi gösterememiş olmasına rağmen sahne geçişlerinin oldukça başarılı olduğunu söylebilirim. Herkese iyi, heyecanlı, korku dolu izlemeler diliyorum.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Humraz: Cin Tarikatı Filminden Kareler

Humraz: Cin Tarikatı Sansürsüz Full İndir

Humraz: Cin Tarikatı Sansürsüz Full İndir

Humraz: Cin Tarikatı Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.06 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.