Anasayfa > Dram > Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Sansürsüz Full İndir

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Hürkuş: Göklerdeki Kahraman

Filmin Türü: Tarih, Biyografi, Savaş

Filmin Yılı: 2018 – Türkiye

IMDB: 5.8

Filmin Yönetmeni: Kudret Sabancı

Filmin Oyuncuları: Hilmi Cem İntepe, Gizem Karaca, Miray Daner, Bora Akkaş, Birol Ünel, Ali Nur Türkoğlu, Cem Uçan, Efecan Dianzanza, Gurur Aydoğan, Hakan Yufkacigil, Levet Can, Bahadır Yenisehirlioğlu, Murat Arkın, Rıza Akın, Zeyno Eracar

Filmin Süresi: 113Dakika

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Fragman İzle

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Özet ve Detaylar

Türk sinema tarihinde belki de en çok eksikliğini hissettiğimiz, sadece sinema severlerin değil aynı zamanda Türk sinemasının da en büyük eksiklerinden biri olduğunu düşündüğüm tarih ve biyografi alanındaki filmlerin eksikliği her zaman hissedilir bir boşluk olmuştur. 25 Mayıs 2018 tarihinde sinema salonlarında yerini alan Hürkuş: Göklerdeki Kahraman isimli film Birinci Dünya Savaşı’ndaki unutulmaz kahramanlarımızdan olan pilot Vecihi Hürkuş’un hikayesini ve kahramanlıklarla dolu yaşadığı olayları konu almaktadır.

Yönetmenlik koltuğunda Dokuz Eylül Üniversite çıkışlı Kudret Sabancı’nın oturduğu Hürkuş: Göklerdeki Kahraman filminin senaryo metni ise Savaş Korkmaz tarafından kaleme alınmış ve hikaye bu metne göre kurgulanmıştır. Hürkuş: Göklerdeki Kahraman film müzikleri Uğur Ateş tarafından bestelenmiş, icra edilmiş ve/veya uyarlanmış olup filmin dağıtıcılığını ise CGV Mars Dağıtım şirketi yapmıştır. Sadece tarihi ve biyografi yönü değil aynı zamanda komedi ve romantizm de barındıran hikayesiyle Türk izleyicisi nezdinde çok güzel bir yer edinen Hürkuş: Göklerdeki Kahraman, uluslararası film ve dizi değerlendirme ve arşiv otoritesi olarak kabul edilen IMDB üzerinde kullanıcılar ve izleyiciler tarafından yapılan değerlendirme sonucunda 10 puan üzerinden toplamda 5.8 almayı başarmıştır.

1 saat 54 dakikalık macera, aksiyon ve tarihi hikaye sunacak olan Hürkuş: Göklerdeki Kahraman adlı filmin oyuncu kadrosu ise birbirinden başarılı ve birbirinden ünlü birçok isimden meydana gelmektedir. Öyle ki bu isimlerin başında Hilmi Cem İntepe, Gizem Karaca, Miray Daner, Bora Akkaş, Birol Ünel, Ali Nur Türkoğlu, Cem Uçan, Efecan Dianzanza, Gurur Aydoğan, Hakan Yufkacigil, Levet Can, Bahadır Yenisehirlioğlu, Murat Arkın, Rıza Akın, Zeyno Eracar gibi isimler gelmektedir.

Filmin konusu ise aslında düşman uçağı düşüren ilk Türk pilot unvanına sahip kahraman Vecihi Hürkuş’un hayatından ibaret. Yönetmen ve senarist tarafından kahramanımız Vecihi Hürkuş’un tüm hayatı sıkı bir elekten geçirilerek bizlere aktarılmış ve neredeyse hiçbir detay atlanmamış diyebiliriz. Kahraman pilot ve askerimiz Vecihi Hürkuş’un hayatının yanı sıra Birinci Dünya Savaşı ve kutsal Kurtuluş Savaşı sırasında Vecihi Hürkuş’un uçak kullanması, düşmanla olan çatışmaları, uçma hevesi uğruna verdiği mücadelelerin konu edinildiği Hürkuş: Göklerdeki Kahraman her Türk çocuğunun ve gencinin izlemesi gereken bir baş yapıt olarak listelerimize girmiş bulunmakta olup, şiddetle izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Filminden Kareler

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Sansürsüz Full İndir

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Sansürsüz Full İndir

Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.41 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.