Anasayfa > Filmler > I Care A Lot Sansürsüz Full İndir

I Care A Lot Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: I Care A Lot

Filmin Türü: Gerilim, Komedi, Suç

Filmin Yılı: 2020 – İngiltere

IMDB: 6.3

Filmin Yönetmeni: J Blakeson

Filmin Oyuncuları: Chris Messina, Dianne Wiest, Eiza González, Peter Dinklage, Rosamund Pike

Filmin Süresi: 118 Dakika

I Care A Lot Fragman İzle

I Care A Lot Özet ve Detaylar

Marla Grayson (Rosamund Pike tarafından canlandırılan) onu ne olursa olsun aslında olsun veya olmasın, bakım tesisleri için zengin, yaşlı insanları elde hukuki ve tıbbi sistemler manipüle etmek veya yasal koruyucusu olarak, sosyal olarak ayrıcalıklı bir konuma saygı kullanır engelli veya yardıma muhtaç; daha sonra onların varlıklarından ve maliyelerinden kişisel olarak yararlanırken ve onlara el koyarken özgürlüklerini ve haklarını sınırlar, hepsi de onlar için en iyi olanı yapma sahte çıkarına.

Marla ve onun iş ve romantik partneri Fran (Eiza González) için işler patlama yaşıyor ve hayat tatlı, emekli, evli olmayan (mirasçıları olmayan) Jennifer Peterson (Dianne Wiest) hakkında istihbarat aldıklarında daha da artıyor. ) bir servetin üzerine çömelen, görünüşte kolay olan toplamalar sömürülmeyi ve hapsedilmeyi bekleyen. Ancak mesele şu ki, Bayan Peterson’ın hain bir insanla, özellikle de onu gerçekten özgür bırakmak ve ona pişmiş ikramlar vermek isteyen suç lideri Roman Lunyov (Peter Dinklage tarafından canlandırılıyor) ile bağlantıları var. Ardından, Marla, Roman ve onun ahmakları arasında bir kaynaklar, fikir ve irade savaşı geliyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

I Care A Lot Filminden Kareler

I Care A Lot Sansürsüz Full İndir

I Care A Lot Sansürsüz Full İndir

I Care A Lot Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.40 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.