Anasayfa > Dram > İçimdeki İnsan Sansürsüz Full İndir

İçimdeki İnsan Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: İçimdeki İnsan

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2015 – Türkiye

IMDB: 6.6

Filmin Yönetmeni: Aydın Sayman

Filmin Oyuncuları: Füsun Demirel, Rıza Sönmez, Şebnem Bozoklu, Suavi Eren, Vedat Erincin

Filmin Süresi: 104 Dakika

İçimdeki İnsan Fragman İzle

İçimdeki İnsan Özet ve Detaylar

İrfan Yalçın’ın “Fareyi Öldürmek” adlı romanından yola çıkılarak senaryolaştırılan film, Aydın Sayman tarafından beyazperdeye aktarılıyor. Gazeteci-yazar Nuri’nin, uzun yılların ardından doğup büyüdüğü taşra kentine geri dönmesini konu alan öykü, yazarın eski dostu Sabri ile buluşmasının ardından oldukça karanlık bir hal almaya başlar.
Tek amacı babasından kalan bir bahçeyi satarak yeniden İstanbul’a geri dönmek olan Nuri, Kentte eski dostu Sabri ile karşılaştıktan sonra ilginç bir hesaplaşma içine girerler. Sabri ise çalıştığı devlet dairesinde geçirdiği ani psiko-travma sebebiyle şefinin kafasını parçaladıktan sonra işler daha da içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar. Nuri İstanbul’a dönmeye hazırlanırken, dostu Sabri’nin tutuklandığı hapishanede intihar ettiği haberini alır. Artık Nuri’nin de bir amacı vardır. Eski dostu Sabri’nin işlediği esrarengiz cinayetin ve intiharının ardındaki nedenlerini bulmaya karar verir.

İçimdeki İnsan filmi, 2015 yılında gösterime giren, Dram türünde güzel bir film. İçimdeki İnsan filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Nuri, uzun yıllar gazetecilik yaptıktan sonra, doğup büyüdüğü kasabaya döner. Burada eski dostu Sabri ile buluşur. Nuri’nin kente dönmesinin tek amacı vardır, babadan kalan bahçeyi satıp İstanbul’a dönmeyi düşünmektedir. Sabri, çalıştığı devlet dairesinde geçirdiği ani psikolojik travma sonucu, şefinin kafasını parçalar. Sabri daha sonra tutuklanır ve içeride intihar eder. Nuri, arkadaşının bu olayını araştırmak için kasabada kalır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

İçimdeki İnsan Filminden Kareler

İçimdeki İnsan Sansürsüz Full İndir

İçimdeki İnsan Sansürsüz Full İndir

İçimdeki İnsan Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.16 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.