Anasayfa > Dram > İki Genç Kız Sansürsüz Full İndir

İki Genç Kız Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: İki Genç Kız

Filmin Türü: Dram, Psikolojik

Filmin Yılı: 2005 – Türkiye

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: Kutluğ Ataman

Filmin Oyuncuları: Feride Çetin, Hülya Avşar, Murat Prosçiler, Sezgi Mengi, Vildan Atasever

Filmin Süresi: 107 Dakika

İki Genç Kız Fragman İzle

İki Genç Kız Özet ve Detaylar

Handan evinde mutsuz bir hayat yaşayan hoş ve genç bir kızdır. Behiye ise asi bir varoş kızıdır.
Handan İstanbul’da annesi Leman ile birlikte bir hayat sürmektedir. Behiye ise adeta tüm dünya ile kavgalıdır ve evle, sokakla başı her daim derttedir. Leman kızına bakabilmek ve ona yüksek standartlar sunabilmek için metreslik yapar. Kocası yıllar önce evi terk etmiş ve Avustralya’da kendine bambaşka bir hayat kurmuştur. Behiye ile tanışıp kısa sürede kaynaşan Handan’ın arkadaşlıkları ilerler. Handan ne kadar hoş, sıcak ve canayakın birisiyse, Behiye de onun tam tersi; hırçın ve asi biridir. Ama buluştukları ortak nokta, her ikisinin de yaşadıkları hayattan memnun olmayışları ve bunu değiştirmek istemeleridir. Handan’a göre bunun tek bir yolu vardır. Yurtdışında yaşayan babasının yanına gitmek. Behiye için de tek çıkış noktası arkadaşının bu hayaline yarım ederek kendini de kurtarmaktır. Ve planlarını yapmaya başlarlar. Kızının bu yeni arkadaşlığını kıskanan Leman’ının da planları vardır. Kızların arkadaşlığını engellemek için kendi yöntemlerini deneyecektir. Perihan Mağden’in romanından uyarlanan film, farklı sosyal sınıflardan gelen ama aynı sorunu paylaşan İki Genç Kız’ın öyküsünü anlatıyor.

İki Genç Kız filmi, 2005 yılında gösterime giren, Dram ve Psikolojik türde güzel bir film. İki Genç Kız filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Handan evinde mutsuz bir hayat süren hoş ve genç bir kızdır. Behiye ise asi bir varoş kızıdır. Handan İstanbul’da annesi Leman ile birlikte yaşamaktadır. Behiye ise tüm dünya ile ve ev ile kavgalı genç bir kızdır. Leman kızına rahat bir hayat sürdürmek için metreslik yapmaktadır. Kocası yıllar önce terk edip Avustralya’ya yerleşmiştir. Handan ile Behiye ile tanışıp kısa sürede samimi arkadaş olmuşlardır. Handan uysal ve cana yakın bir insandır, Behiye ise tam zıttına kavgacı biridir. Handan’ın tek hayali vardır, yurt dışında yaşayan babasının yanına gidip yeni bir hayat kurmak. Behiye ise arkadaşına yardım edip onunla beraber yurt dışına gidip hayatını kurtarmayı düşünmektedir. Leman’ın ise kızı için başka planları vardır. Kızların arkadaşlığını engellemek, onun içinde denemediği yol kalmayacaktır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

İki Genç Kız Filminden Kareler

İki Genç Kız Sansürsüz Full İndir

İki Genç Kız Sansürsüz Full İndir

İki Genç Kız Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 862 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.