Anasayfa > Dram > İnancın Zaferi – Overcomer Sansürsüz Full İndir

İnancın Zaferi – Overcomer Sansürsüz Full İndir

İnancın Zaferi – Overcomer Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: İnancın Zaferi – Overcomer

Filmin Türü: Dram, Spor

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 6.5

Filmin Yönetmeni: Alex Kendrick

Filmin Oyuncuları: Alex Kendrick, Ben Davies, Joseph Callender, Priscilla C. Shirer, Shari Rigby

Filmin Süresi: 119 Dakika

İnancın Zaferi – Overcomer Fragman İzle

İnancın Zaferi – Overcomer Özet ve Detaylar

İnancın Zaferi – Overcomer filminde; John Harrison, ufak bir kasabada bir lisenin basketbol koçluğunu yapmaktadır. Son katıldıkları turnuvada final oynamışlar, son saniyelerde güçlü bir takıma yenilmişlerdir. Fakat gelecek yıl için büyük umutları vardır. Takımındaki oyunculardan bu yıl mezun olan yoktur. Bunun yanında karşı takımların en iyi oyuncuları mezun olacaklardır. Eşi Amy aynı lisede fen dersi öğretmenliği yapmaktadır. Büyük oğlu da aynı okulda okumakta ve basket takımında oynamaktadır. Fakat bulundukları kasabanın en büyük fabrikası kapanır.

İnancın Zaferi – Overcomer filminde; Bu fabrikanın kapanması ile okullarına devam eden öğrencilerin, çoğunun ailesi göç etmek zorunda kalır. Tabii basket takımının iyi oyuncuları da gider. Okullar açıldığında basket takımı çıkmayacağından, okul müdürü Oliva John’un cross takımını çalıştırmasını ister. John bu teklifi isteksiz de olsa kabul eder. Okulda elemelerin yapılacağı gün tek bir öğrenci gelmiştir. Bu öğrenci Hannah Scott isminde 15 yaşında bir öğrencidir. Hannah büyük annesi ile yaşayan sorunlu bir öğrencidir. Arkadaşlarının ve bazı büyüklerinin eşyalarını alıp saklamaktadır. Hannah koşuya da pek istekli değildir. Koç John, eşi Amy ile birlikte Hannah’yı çalıştırmaya başlar. Fakat istedikleri dereceleri alacak seviyede değildir. John bir gün hastanede yatan kiliseden bir arkadaşını ziyarete gider.

İnancın Zaferi – Overcomer filminde;  Burada tesadüfen hastanede yatan bir hasta ile tanışır. Bu adam ile iyice tanıştıktan sonra, onun Hannah’ın babası olduğunu öğrenir. Bu adam uyuşturucu ve alkol yüzünden çok kötü durumdadır. Şeker hastalığına yakalanmış, ancak alışkanlıklarından vaz geçmediği için, önce gözleri sonrada diğer organları iflas etmeye başlamıştır. Hannah, babasının öldüğünü sanmaktadır. Cross koşularına da katılmasının temel nedeni öldü bildiği babasının iyi bir cross koşusu olduğundan ilgilenmektedir. John ve eşi Hannah’yı babası ile tanıştırmaya karar verirler. Hannah babası ile tanışınca nasıl tepki verecek? Hannah cross koşularına devam edecek mi? Okulun tek sporcusu olarak başarılı olacak mı? Hannah’ın babası iyileşecek mi? Büyük anne babanın ortaya çıkmasına nasıl tepki verecek? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için sitemizden, İnancın Zaferi – Overcomer filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler….

.Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

İnancın Zaferi – Overcomer Filminden Kareler

İnancın Zaferi – Overcomer Sansürsüz 4K İndir

İnancın Zaferi – Overcomer Sansürsüz 4K İndir

İnancın Zaferi – Overcomer Sansürsüz 4K İndir

İnancın Zaferi – Overcomer Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.40 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.