Anasayfa > Aksiyon - Macera > İnception – Başlangıç Sansürsüz Full İndir

İnception – Başlangıç Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: İnception – Başlangıç

Filmin Türü: Aksiyon, Bilim Kurgu

Filmin Yılı: ABD, İngiltere – 2010

IMDB: 8.8

Filmin Yönetmeni: Christopher Nolan

Filmin Oyuncuları: Ellen Page, Joseph Gordon-Levitt, Leonardo DiCaprio, Marion Cotillard, Michael Caine

Filmin Süresi: 148 Dakika

İnception – Başlangıç Fragman İzle

İnception – Başlangıç Özet ve Detaylar

Leonardo Dicaprio’nun başrolünde oynadığı, zihni yakan türden olan sinema tarihinin en iyi filmlerinden biri olarak adlandırılan inception (başlangıç) adında bir filmdir. Film konusu bakımında üstünden yıllar geçse bile hala ilk günkü gibi konuşulup üstüne tartışılan nadir yabancı sinema filmlerindendir. Konusu bakımından benzerini görülmemiş olan bu film şu şekildedir;Dom Cobb çok yetenekli bir hırsızdır ve  Onun uzmanlık alanı insanların bilinçaltına girerek ordaki en  derinliklerden en  değerli sırları çıkarmak ve zihnin en kendini korunaksız olduğu rüya içinde, anında o sırları çalmaktır. Cobb’un bu ender  yeteneği onu kurumsal casusluğun tehlikeli dünyasında bir ajan da yapacaktır. Ancak, bu  aynı zamanda onu uluslararası bir kaçak yapar ve  bu sevdiği her şeyin  başta evlatlarının kendisinden uzaklaşmasına sebep olur. Başrolümüz olan Cobb’a  bu durumundan çıkarma fırsatı verilir. Hayatını  geri alabileceği, herkese kavuşabileceği son bir iş imkanı çıkar karşısına. Cobb’un kabul etmekten başka çaresi yoktur. Mümkünatsız olan bu  “başlangıcı” tamamlayabilirse herşey eski hayatı gibi olacaktır. Başarılı olurlarsa, bu mükemmel bir başarı olur.

Ama ne dikkatli planlarsalar bile onları her hareketini öngören tehlikeli düşmanlarına hazırlayamaz. Bakalım Cobb ve ekibi bu zorlu bilinçaltı soygunu başarabilecek mi? Dizi oldukça büyük ilgi toplayan gişelerde büyük ses getiren bir başarı yakalamıştır. Filme ayrıca bir çok platformda yayınlanıp hâlâ oldukça izlenim alan bir beyaz perde yapımıdır. Her yaşta kişinin izleyip seveceğine emin olduğumuz bu filmi siz sizlere sunar, iyi seyirler dileriz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

İnception – Başlangıç Filminden Kareler

İnception - Başlangıç Sansürsüz Full İndir

İnception - Başlangıç Sansürsüz Full İndir

İnception - Başlangıç Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.07 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.