Anasayfa > Dram > Joker Filmi Sansürsüz Full İndir

Joker Filmi Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Joker

Filmin Türü: Dram, Gerilim, Suç

Filmin Yılı: 2019 – ABD, Kanada

IMDB: 8.6

Filmin Yönetmeni: Todd Phillips

Filmin Oyuncuları: Alec Baldwin, Frances Conroy, Joaquin Phoenix, Josh Pais, Robert De Niro

Filmin Süresi: 122 Dakika

Joker Filmi Fragman İzle

Joker Filmi Özet ve Detaylar

Joker filminde; Arthur Fleck, komedyen olarak ufak bir ajansta çalışmaktadır. Genelde palyaço kılığında, dükkan açılışlarında veya çocuk topluluklarının olduğu yerlerde görevlendirilmektedir. Arthur bir dükkanın tabelası ile tanıtım yaparken, dört tane genç tabelayı elinden alırlar ve kaçarlar. Arthur bu gençleri kovalamaya başlar. Ara sokakta gençler, tabelayı kırarlar ve Arthur’u döverler.

Joker filminde; Bu olaydan sonra iş arkadaşı ona kendini savunması için bir silah verir. Arthur, yaşlı annesi ile beraber yaşamaktadır. Annesinin her türlü ihtiyacını o karşılamaya çalışmaktadır. Arthur’un hayali ise büyük bir komedyen olmaktır. Fakat küçüklüğünden beri beyinde kaynaklanan bir problemden dolayı, olaylara gülerek tepki vermektedir. Onun gülme krizlerinden dolayı annesi onu Happy adıyla çağırır. Aslında Arthur mutluluktan değil tepkilerini tam yansıtamadığından gülmektedir. Hastanede çocuklar için gittiği gösteride yanında taşıdığı silah yere düşer. Bu olay onun işinden kovulmasına neden olur.

Joker filminde; Arthur işinden kovulmuş evine metro ile giderken, bulunduğu vagonda ki genç kıza üç adam musallat olur. Arthur gülme krizine girer. Adamlar onu dövmeye başlarlar. Arthur belindeki silah ile üç adamı öldürür. Üstünde palyaço elbisesi ve yüzünde de palyaço makyajı vardır. Polis onu ararken, fakirler onu kahraman ilan ederler. Böylece kullandığı makyaj popüler olmaya başlar. Psikolojik sorunları olan Arthur’un bu cinayetler son cinayetleri olmaz. Halk arasında fenomen olan Arthur, başka kimleri öldürecek? Joker lakabını ne zaman kullanmaya başlayacak? Joker’in sonu ne olacak? Bu sorulara cevap bulabilmek için, sitemizden Joker filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Joker Filminden Kareler

Joker Filmi Sansürsüz 4K İndir

Joker Filmi Sansürsüz 4K İndir

Joker Filmi Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 5.17 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.