Anasayfa > Dram > Kapı Filmi Sansürsüz Full İndir

Kapı Filmi Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Kapı Filmi

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2018 – Türkiye

IMDB: 6.7

Filmin Yönetmeni: Faruk Aksoy

Filmin Oyuncuları: Devrim Evin, Ibrahim Celikkol, Dilek Serbest

Filmin Süresi: 110 Dakika

Kapı Filmi Fragman İzle

Kapı Filmi Özet ve Detaylar

Yönetmen koltuğunda Nihat Durak’ın, yapımcılık koltuğunda ise Önder Köse ve Filiz Üstün Durak’ın oturduğu, Kadir İnanır ve Vahide Perçin gibi çok başarılı tiyatro ve sinema sanatçısının rol aldığı dram ve hüzün dolu bir aile hikayesini sinema severlerle buluşturan 2018 yılı yapımı Kapı filmi, pandemi döneminde vizyona girmesine rağmen birçok izleyici tarafından çok beğenilen bir dram filmi olarak belirtilmektedir.

Senaryo metni aynı zamanda filmin yapımcılığını da üstlenen Filiz Üstün Durak tarafından kaleme alınan ve Akın Denizli tarafından kurgusu yapılan Kapı filmi, 12 Nisan 2019 tarihinde sinema salonlarında izleyiciyle buluştu. Bizlere 1 saat 50 dakikalık samimi ve içten bir dram hikayesini çok başarılı oyuncularla anlatmaya çalışan Kapı filminin dağıtımı ise CJ Entertainment Turkey film şirketi tarafından yapılmıştır.

Kadir İnanır, Vahide Perçin, Timur Acar, Erdal Beşikçioğlu, Aybüke Pusat, Sermet Yeşil, Nilay Erdönmez, Özgün Çoban gibi başarılı ve çok önemli oyunculara sahip olan kapı filminin konusu ise yürekleri bir nebze olsun burkan bir hikayeyi işliyor olacak. Öyle ki, yirmi beş yıl önce Türkiye’nin doğu bölgesinde yaşayan bir Süryani ailenin Berlin, Almanya’ya üç çocuğu ve torunlarıyla göç etmesi ve artık orada yaşamaya başlaması ile hikayemiz başlamaktadır. Her ne kadar geçmiş ailede bir yara da olsa Berlin, Almanya’da mutlu bir hayat sürdüğü söylenebilecek bu Süryani aileye birgün Türkiye’den bir telefon gelir. Aile 25 yıl önce Mikhael isimli oğullarının esrarengiz bir şekilde kaybolması ile ilgilidir. Ölen oğullarıyla ilgili telefonun gelmesinden sonra tüm mutlulukları bir anda kaybolan ailenin Berlin’den Mezopotamya ya uzanan dram dolu hikayesine tanık olacaksanız.

 Kadir İnanır ve Vahide Perçin gibi çok önemli isimler ile anlatılmaya çalışılan bu dram hikayesini mutlaka izlemenizi tavsiye etmekteyiz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Kapı Filminden Kareler

Kapı Filmi Sansürsüz Full İndir

Kapı Filmi Sansürsüz Full İndir

Kapı Filmi Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.42 GB «

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.