Anasayfa > Filmler > Karakomik Filmler 1 Sansürsüz Full İndir

Karakomik Filmler 1 Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Karakomik Filmler 1

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 5.9

Filmin Yönetmeni: Cem Yılmaz

Filmin Oyuncuları: Çağlar Çorumlu, Cem Yılmaz, Necip Memili, Özge Özpirinçci, Tülin Özen

Filmin Süresi: 60 Dakika

Karakomik Filmler 1 Fragman İzle

Karakomik Filmler 1 Özet ve Detaylar

Son zamanların en çok ses getiren yapımlarından biri olan Karakomik Filmler alışılmışın dışında bir proje oluyor. Karakomik filmler iki filmin bir arada olduğu bir proje oluyor. Kaçamak ve 2 Arada filmlerin birleşimi ile oluşan 2 film tek başlık neticesinde sinemalarda 2 film tek bilet kampanyasıyla oldukça sıradışı bir proje oluyor.

2 Arada filmi başlı başına çok duygusal yerinde senaryosuyla yer yer güldürüp yer yer duygulandıran bir film oluyor. Ana karakterimiz Metin bir vapur garsonudur. Çoğu kişi onu Ayzek olarak ta bilir. Ayzek bir gemi dizisinden bir karakterdir ona gönderme olarak Ayzek deniliyor Metin’e. Metin namı değer Ayzek kendine inancı hiç olmayan özgüvensiz bir insandır. Bu denli özgüvensiz olmasının sebebi ise ön taraftaki dişlerinin olmayışıdır. Kazandığı parayı biriktiren Ayzek’in tek hayali dişlerini yaptırmaktır. Çalıştığı yerin devredilmesiyle hem işten atılma korkusu hem de her gün bakıştığı hoşlandığı kadını bir daha görememe korkusu yaşayacaktır.

Kaçamak filminin konusuna gelirsek 2 Arada filmine göre oldukça komik bir film oluyor. Gerek konusu gerekse oyunculuklarıyla son zamanların en çok güldüren yapımı oluyor. Eşlerinin dırdırından sıkılmış olan bir grup arkadaşın tatile çıkmasıyla başlarına gelmeyen kalmayacaktır. Otel görevlisi tarafından kandırılmalarından uzaylılar tarafından kaçırılmalarına kadar oldukça heyecanlı bir serüven yaşayacaklardır. Filmdeki uzman göndermeler ise dikkaten kaçmayacaktır. Kaçamak filmi daha uzunca bir süre adından söz ettirecek bir yapım oluyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Karakomik Filmler 1 Filminden Kareler

Karakomik Filmler 1 Sansürsüz Full İndir

Karakomik Filmler 1 Sansürsüz Full İndir

Karakomik Filmler 1 Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.22 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.