Anasayfa > Filmler > Karakomik Filmler 2 Sansürsüz Full İndir

Karakomik Filmler 2 Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Karakomik Filmler 2

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB: 5.9

Filmin Yönetmeni: Cem Yılmaz

Filmin Oyuncuları: Çağlar Çorumlu, Cem Yılmaz, Necip Memili, Özge Özpirinçci, Tülin Özen

Filmin Süresi: 96 Dakika

Karakomik Filmler 2 Fragman İzle

Karakomik Filmler 2 Özet ve Detaylar

Deli ve emanet iki ayrı tat iki ayrı seyirin tek filmde gösterilmesi.. karakomik 1 ‘in devami olan karakomik 2 aynı tarzdan yürümüş ve seyirciye sunulmuştur. Basta huzunlendirip yer yer güldüren sonra dan da güldüren yere yer hüzünlendiren karamizahın olduğu Cem Yılmaz filmlerdir. Başta Deli ekrana yansıyor.

Deli aşkının gözlerine bakması için herşeyini verebilecek birinin hikayesini ele alıyor. küçük insanların büyük dünya içinde büyük hikayerleri yaşamaları örnek alan bu filmde Güven adlı taksicinin başından geçen hayatını karartan olaylar vardır. Sıradan taksiciyiken gece taksiye aldığı müşterileri yüzünden hayatı kararan, hiç yaşanmaması gereken tepkilere maruz kalarak deli Hastanesi’nde yatırılmasını anlatıyor. Bu Güven”in platonik olduğu aşkı vardı ya birde hayaline işte gözlerine bakabiliyor sevdiğinin ama onun aşkı olaraktan değil hastası olaraktan. Diğer film ise komedinin ağır bastığı film olan Emanet filmidir dansçı olmak için yetenek yarışmasına katılan adamın başından geçen eğlenceli am bir k kadar da acınacak durumlar ve bu adamın aşkı için evlilik programına kadare gittiği hikayedir. Filmde tv dünyası çok güzel eleştirilmiştir. Filmde insanın takıntılı olduğu gereksiz tutku duygusunun ortaya çıkardığı başarısızlığıda vurguluyor. Buradaki karakterin dansa olan tutkusu onu yetenekli kılmıyor dans sadece onun için kör bir tutkudur aslında. Güldürme hissiyatı ağır olan film gözyaşlarıyla bitiyor. İşte mizahın kara noktası da bu. Dediğim gibi insan psikojisini çok güzel ele alan iki ayrı filmdir Deli ve Emanet. Herkesin kendinden bir parça bulabileceği karakomik filmler 2 ile seyirciyi başbaşa bırakıyorum.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Karakomik Filmler 2 Filminden Kareler

Karakomik Filmler 2 Sansürsüz Full İndir

Karakomik Filmler 2 Sansürsüz Full İndir

Karakomik Filmler 2 Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.93 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.