Anasayfa > Filmler > Karakomik Filmler Kaçamak Sansürsüz İndir

Karakomik Filmler Kaçamak Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Karakomik Filmler Kaçamak

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 5.9

Filmin Yönetmeni: Cem Yılmaz

Filmin Oyuncuları: Cem Davran, Cem Yılmaz, Ozan Güven, Özkan Uğur, Zafer Algöz

Filmin Süresi: 60 Dakika

Karakomik Filmler Kaçamak Fragman İzle

Karakomik Filmler Kaçamak Özet ve Detaylar

Beyaz perde de yayınlandığı andan itibaren izleyicilerin yoğun sevgisiyle karşılaşan Karakomik filmler sinema severler tarafından oldukça beğenilen bir yapım oluyor. Diğer sinema filmlerinin aksine Karakomik filmler birbiriyle hem konu olarak hem de tarz olarak oldukça farklı iki filmin birleşimi sonucu oluşur. Kaçamak ve 2 Arada filminin birleşimi sonucu oluşan Karakomik filmler birbiri ardına yayınlanan bu iki filme tek biletle izleme olanağı sağlıyor. Dünyada oldukça çok kişi tarafından takip edilen Netflix platformunda da paylaşılan bir yapım oluyor Karakomik filmler.

Kaçamak filmi tarz olarak komedi ağırlıklı bir film oluyor. Bir grup yakın arkadaşın eşlerinden gizli planladıkları bir tatilde başlarına gelenleri konu alıyor. Bu arkadaş grubunun bir çok ayırt edici özelliği içlerinden kimisi yeni saç ektirmiş kimisi çapkın kimisi de oldukça eşinden korkan tiplemeler bulunuyor. Bu tatil planı başta beklediklerinden daha iyi gitse de sonradan pekte istedikleri gibi bitmeyecektir. Başta bir arkadaşlarının uzaylılar tarafından kaçırılması. Bu uzaylıların dostane bir ilişki kurmak için gelmeleri ve Amerikalıların barış getirmek için orda olması bir çok detayıyla izleyenlerde tebessüm bırakan bir yapım oluyor.

2 Arada filmi Kaçamak filminin aksine duygu yüklü bir yapım oluyor. Bir gemi çalışanı olup evsiz olduğu için bu gemide kalan Ayzek’in dram dolu hikayesini ele alır. İş yerinin sahiplerinin değişmesi, ön dişlerini yaptırmak için para biriktirmesi, iş yerinden kovulma korkusu bu hikayede neredeyse tüm dramlara şahit olacaksınız. İyi seyirler dilerim.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Karakomik Filmler Kaçamak Filminden Kareler

Karakomik Filmler 1 Sansürsüz Full İndir

Karakomik Filmler 1 Sansürsüz Full İndir

Karakomik Filmler 1 Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.66 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.