Anasayfa > Filmler > Karaman’ın Koyunu Sansürsüz Full İndir

Karaman’ın Koyunu Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Karaman’ın Koyunu

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2015 – Türkiye

IMDB: 5.4

Filmin Yönetmeni: Kartal Çidamlı

Filmin Oyuncuları: Dost Elver, Ferdi Akarnur, Fırat Çöloğlu, Halit Akçatepe, Sinan Çalışkanoğlu

Filmin Süresi: 105 Dakika

Karaman’ın Koyunu Fragman İzle

Karaman’ın Koyunu Özet ve Detaylar

Bahtiyar, koşulları oldukça rahat olan bir kışlada askerlik yapmaktadır. Bir gün çeşme başında gördüğü Mhriban adlı kadına ilk görüşte aşık olur ve onunla evlenmek ister. Mihriban’ın da Bahtiyar’da gönlü vardır, ancak genç kadının tek talibi o değildir. Albay Rıza da Mihriban’ı kendine eş olarak babasından istemeye niyetlidir. Üstelik Mihriban’ın babası da Albay Rıza’ya kızını vermeyi seve seve kabul edecektir. Bunu duyan Bahtiyar, kumandanın üniformasını çalarak kendini Mihriban’ın babasına Albay Bahtiyar olarak tanıtır. Ancak Rıza olay yerine geldiğinde işler iyice karışır ve aynı kadına aşık olan ikili birbirine meydan okur. Karaman Paşa, kışlayı teftişe gelecektir ve ikisi de Mihriban’ı onunla beraber istemeye gitmeye niyetlidir. Ancak Karaman Paşa’nın damat olarak hangisini seçip de Mihriban’ı istemeye gideceği merak konusudur. Durumdan haberdar olan ve Osmanlı’nın en meşhur ve sert mizaçlı paşası olarak nam salmış Karaman Paşa ise Rıza ve Bahtiyar’ın arasında kalmaktan ziyade onlara unutamayacakları bir oyun oynayacaktır.

Yönetmenliğini Kartal Çıdamlı’nın üstlendiği Osmanlı döneminde geçen komedide başrollerde usta oyuncu Halit Akçatepe ve Dost Elver bulunuyor.

Karaman’ın Koyunu filmi 2015 yılında gösterime giren, Komedi türünde güzel bir film. Karaman’ın Koyunu filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Filmin konusu zaman olarak Osmanlı zamanını almış. Bahtiya, koşulları iyi olan bir kışlada askerlik yapmaktadır. Çeşme başında gördüğü Mihriban’a aşık olmuştur. Aynı kıza Albay Rıza’da aşık olmuştur. Kızın babası kızı Aalbay Rıza’ya verme tarftarıdır. Bunu öğrenen Bahtiyar, Albay Rıza’nın üniformasını giyer ve kızın babasına kendini Albay Rıza olarak tanıtır. Bu arada aynı mekana Albay Rıza gelir, ikili arasında büyük restleşme olur. Bu arada bulundukları kışlayı denetlemeye Karaman Paşa gelecektir, ikili kızı Karaman Paşa’ya istetmeyi düşünmektedir. Kahraman Paşa, bu ikiliye öyle bir ders verecektir ki, ömür boyu unutamayacaklardır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Karaman’ın Koyunu Filminden Kareler

Karaman’ın Koyunu Sansürsüz Full İndir

Karaman’ın Koyunu Sansürsüz Full İndir

Karaman’ın Koyunu Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.12 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.