Anasayfa > Bilim Kurgu > Karanlıktan Sonra – After The Dark Sansürsüz Full İndir

Karanlıktan Sonra – After The Dark Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Karanlıktan Sonra – After The Dark

Filmin Türü: Bilim Kurgu, Dram, Fantastik

Filmin Yılı: 2013 – ABD

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: John Huddles

Filmin Oyuncuları: James D’Arcy, Sophie Lowe, Daryl Sabara, Freddie Stroma, Rhys Wakefield, Bonnie Wright, Jacob Artist

Filmin Süresi: 107 Dakika

Karanlıktan Sonra – After The Dark Fragman İzle

Karanlıktan Sonra – After The Dark Özet ve Detaylar

2013 yılı bilim kurgu, gerilim, psikoloji ve hatta felsefe kategorisinde sayılabilecek, seyircisine sorgulumanın önemini anlatmaya çalışan 1 saat 47 dakikalık After the Dark – Karanlıktan Sonra final sahnesinin beğenilmemesi yüzünden birçok izleyicisinden ve sinema eleştirmeninden birçok olumsuz yorum almış bulunmakta.

Tüm bunlara rağmen sağlam bir izleyicisi kitlesi olan After the Dark – Karanlıktan Sonra, muhteşem senaryosu ve ilginç kurgusu ile birlikte izleyiciye bazı ciddi şeyleri sorgulatıyor. İzleyiciye adeta sevdiklerinizi ve yakınlarınızı kaybetmeleri uğruna yaşama imkanı sunulan bir durumda ne yapılacağını ciddi ciddi düşündüren bu yapım, uluslararası film değerlendirme ve arşiv otoritesi olarak kabul edilen IMDB üzerinde 10 puan üzerinden 5.7 almış olup, Rotten Tomatoes kullanıcılarının %71’i ise filmi beğendiklerini bildirmişlerdir.

Senaryosu John Huddies tarafından kaleme alınan After the Dark – Karanlıktan Sonra’nın yönetmenliği de filmin senaristi olan John Huddies tarafından yapılmıştır. Genç ve dinamik bir oyuncu kadrosuna sahip olan After the Dark – Karanlıktan Sonra, Harry Potter’ın ünlü Weasley ailesinin Ginny karakterini canlandıran Bonny Wright dahil olmak üzere James D’Arcy, Sophie Lowe, Daryl Sabara, Freddie Stroma, Rhys Wakefield, Jacob Artist gibi başarılı oyuncuların bulunduğu bir ekip tarafından icra edilmiştir.

Yapılan olumsuz birçok yorum ve görüşe rağmen, beyin yakan senaryosu, genç ve dinamik oyuncuların başarısı ve belkide en önemlisi 2013 yılına göre sahnelerinde kullanılan efektlerin muazzamlığı After the Dark – Karanlıktan Sonra’yı sadece 2013 yılının değil belki de tüm zamanların en başarılı fantastik, gerilim ve psikolojik bir felsefe filmi olarak nitelendirmemiz için yeterlidir.

Bilim kurgu ve gerilim kategorisinde felsefe ile harmanlamış toplamda 107 dakikalık  muhteşem bir yolculuğa çıkmak isterseniz After the Dark – Karanlıktan Sonra sizler için harika bir opsiyon olacağına şüpheniz olmasın.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Karanlıktan Sonra – After The Dark Filminden Kareler

Karanlıktan Sonra - After The Dark Sansürsüz 4K İndir

Karanlıktan Sonra - After The Dark Sansürsüz 4K İndir

Karanlıktan Sonra - After The Dark Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.10 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.