Anasayfa > Filmler > Karışık Kaset Sansürsüz Full İndir

Karışık Kaset Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Karışık Kaset

Filmin Türü: Romantik

Filmin Yılı: 2014 – Türkiye

IMDB: 5.8

Filmin Yönetmeni: Tunç Şahin

Filmin Oyuncuları: Bülent Emin Yarar, Burak Sarımola, Özge Özpirinçci, Sarp Apak, Sevinç Erbulak

Filmin Süresi: 107 Dakika

Karışık Kaset Fragman İzle

Karışık Kaset Özet ve Detaylar

Ulaş ve İrem aynı apartmanda yaşayan komşu çocuklarıdır. Beraber oynarlar, beraber servis beklerler ve Ulaş, İrem’e sırılsıklam aşıktır. Ama çok utangaç olduğu için bir türlü açılamaz. Bir akşam babası duygularını bir kaset çekerek duygularını İrem’e anlatmasını tavsiye eder. Ulaş o günden sonra İrem’in doğum günü hediyesi olarak onlarca karışık kaset dolduracaktır…
1990’lı yıllardan itibaren tanışan Ulaş ve İrem’in arkadaşlık ve aşk hikayesini konu alan film Uygar Şirin’in aynı adlı romanından uyarlandı. Yönetmenliğini Tunç Şahin’in üstlendiği yapım, 20 seneyi aşkındır tanışmalarına rağmen beraber olmayı beceremeyen bir çiftin öyküsünü, her dönemin müziğini kendisine fon alarak anlatıyor. Senaryosu Mert Atalay ile birlikte yine yönetmen Tunç Şahin’e ait olan filmin başrollerini ise genç oyuncular Sarp Apak ve Özge Özpirinçci paylaşıyor.

Karışık Kaset Filmi 2014 yılında gösterime giren, Romantik türde güzell bir film. Karışık Kaset filminin konusu ve içeriği hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Küçük yaşlardan başlayan, iki gencin arkadaşlık ve aşk hikayeleri anlatılıyor. Filmin içeriğinden kısaca söz edecek olursak. Ulaş ile İrem küçük yaşlardan itibaren aynı apartmanda yaşayan, aynı servise binen iki arkadaştır. Ulaş, İrem’e sırılsıklam aşıktır, ama bunu çok utangaç olduğu için söyleyememektedir. Bunun üzerine Ulaş’ın babası bir kaset doldurup, duygularını bu kaset ile söylemesi söyler. Ulaş, babasından aldığı fikir ile bir karışık kaset doldurur ve İrem’in doğum gününde verir.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Ateşin Düştüğü Yer Filminden Kareler

Karışık Kaset Sansürsüz Full İndir

Karışık Kaset Sansürsüz Full İndir

Karışık Kaset Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.17 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.