Anasayfa > Filmler > Katil Bebek Geri Döndü – Charlotte The Return Sansürsüz Full İndir

Katil Bebek Geri Döndü – Charlotte The Return Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Katil Bebek Geri Döndü – Charlotte The Return

Filmin Türü: Korku

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.8

Filmin Yönetmeni: Nathan Crooker

Filmin Oyuncuları: Amanda Lynn Baez, Bill Oberst Jr., Dan Gregory, Danielle Guldin, Noemi Gonzalez

Filmin Süresi: 76 Dakika

Katil Bebek Geri Döndü Fragman İzle

Katil Bebek Geri Döndü Özet ve Detaylar

Korku filmlerini sevenler, oyuncak bebeklerin canlanıp, korkunç bir görüntüye bürünerek insanları nasıl yok ettiklerini ele alan fimleri kaçırmazlar. Chucky’nin devamı niteliğinde olan Katil bebek geri döndü, insanın tüylerini ürpertecek kadar korku dolu sahnelere sahip bir film olarak karşımıza çıkmaktadır. Doğa üstü olayları, insanın zayıflığını ve şeytani güçler karşısında amansız savaşını anlatan film, bir çok kişi tarafından olumlu eleştriler almıştır.

Yönetmen Nathan Croker imzalı filmin senaristi de yine kendisidir. Eleştirmenlere göre hayal dünyasının kapılarını zorlayarak, kişileri korkunun en uç noktalarını yaşatan film, oyuncu kadrosunun zenginliği, oyuna verdikleri ruh ve görsel efektleri ile görülmeye değer bir yapıdadır. Katil bebek geri döndü full indir seçeneklerini kullanarak, korku ve gizem dolu yolculuğa çıkmanız mümkündür.

Katil Bebek Geri Döndü Konusu

Oldukça sıradan bir hayatı olan genç bir kadının başından geçen korkunç olayları anlatan filmin başrolü aslında vovodo bebektir. Bir gece yarısı kapısının önünde bırakılan bir oyuncak bebeği evine alan kadın başına geleceklerden habersizdir. Sıradan bir oyuncak olan bebeğin görünüşü her ne kadar diğer bebeklerden farksız olsa da aslında korkunç olayları başlatacak şeytani bir ruh taşımaktadır.

Hem genç kadın hem de çevresindeki kişiler için kabus dolu günler başlamak üzeredir. Korku dolu anların yaşanmasına ve hayatları mahvedecek bu korkunç düşmana engel olmak ise çok da mümkün görünmemektedir. Yine de olayların gidişatı her an değişebilir. Tüm bu olayların sonucunu ise katil bebek geri döndü full indir platformları aracılığıyla seyretmek mümkündür.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Katil Bebek Geri Döndü Filminden Kareler

Katil Bebek Geri Döndü Sansürsüz Full İndir

Katil Bebek Geri Döndü Sansürsüz Full İndir

Katil Bebek Geri Döndü Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.20 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.