Anasayfa > Filmler > Katilin Sesi – Radio Silence Sansürsüz Full İndir

Katilin Sesi – Radio Silence Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Katilin Sesi – Radio Silence

Filmin Türü: Gerilim

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.5

Filmin Yönetmeni: Philippe Gagnon

Filmin Oyuncuları: Carrie-Lynn Neales, Georgina Haig, John Ralston, Marc Senior, Sebastian Pigott

Filmin Süresi: 90 Dakika

Katilin Sesi – Radio Silence Fragman İzle

Katilin Sesi – Radio Silence Özet ve Detaylar

Katilin Sesi – Radio Silence filminde; Dr. Jill bir radyoda ilişki terapisi üzerine yayın yapmaktadır. Yayında sorunu olan konuşmacılarla terapi yapmaktadır. Bir gece yayınında Alexis isminde bir kadın arar. Bu kadın daha önceleri de aramıştır. Son aradığında sevdiği adamın onu aldattığından söz eder. Dr. Jill, programın reytinglerini yükseltmek için, genç kadını aşağılayarak bu işe son vermesini söyler. Alexis, denilen kadının telefonundan silah sesi gelir. Dr.Jill, bu silah sesinden sonra radyo programını bırakır. Yayın hayatını sonlandırdığından bu yana bir yıl geçmiştir. Arkadaşı o kadar uğraşmasına rağmen geriye dönmez.

Katilin Sesi – Radio Silence filminde; Radyoya yeni yayın müdürü Stuart, Dr.Jill ile konuşarak onun radyoya dönmesini sağlar. Jill yayına başlar, ancak bir yıl öldü denilen Alexis yayına bağlanır. Jill yayına ara verir ve evine gelir. Kapısının önünde siyah güllerle donatılmış bir paket ve içinden ‘’gece nasıl rahat uyuyacaksın’’ diye mesaj çıkar. Jill bunu en samimi arkadaşı ile paylaşır. Bir sonuç alamayınca polise başvurur ancak oradan da bir cevap alamaz. Bu arada Jill’in en yakın arkadaşı radyoda program sonucu çıkışta otoparkta öldürülür. Arkadaşının yanına ilk gelen kişi Jill olur. Polis gözünde artık cinayet şüphelisidir. Polisin yaptığı incelemeler sonucunda, Alexis’ten yeni gelen telefonun esasında radyo müdürünün oyunu olduğu ortaya çıkar.

Katilin Sesi – Radio Silence filminde; Bu arada Jill’e tehdit mesajları gelmeye devam eder. Bu arada polis yaptığı araştırmalar sonucunda radyo binasının güvenlik şefi ve Jill’in eski erkek arkadaşının da binada kamera görmeyen yerleri bildiğinden şüphe altına alır. Şüphe etmeleri için gerekli sebepleri vardır. Jill’in ölen arkadaşı ile birlikte olmuştur. Güvenlik görevlisi Jill’in evine giderek onunla konuşmak ister. Jill onunla konuşmayı kabul etmez, ve onu evden kovar. Daha sonra peşinden koşarak gittiğinde, güvenlik görevlisinin asansör girişinde öldürüldüğünü görür. Jill, bu olayın üzerine gece radyoya gider ve katile meydan okur. Katil bu meydan okumaya ortaya çıkacak mı? Arkadaşlarının katili aynı kişi mi? bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için sitemizden Katilin Sesi – Radio Silence filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 4K kalitesinde full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Katilin Sesi – Radio Silence Filminden Kareler

Katilin Sesi – Radio Silence Sansürsüz 4K İndir

Katilin Sesi – Radio Silence Sansürsüz 4K İndir

Katilin Sesi – Radio Silence Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.16 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.