Anasayfa > Filmler > Ketenpere Filmi Sansürsüz Full İndir

Ketenpere Filmi Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Ketenpere Filmi

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2017 – Türkiye

IMDB: 4.4

Filmin Yönetmeni: Kamil Çetin

Filmin Oyuncuları: Elif Erol, Hakan Ural, Mehmet Esen, Orhan Aydın, Şafak Sezer

Filmin Süresi: 104 Dakika

Ketenpere Filmi Fragman İzle

Ketenpere Filmi Özet ve Detaylar

Kalender, bir akrabasının cast şirketinde çalışan ve arada dizilerde, filmlerde ufak roller alan bir figürandır. Uzatmalı sevgilisi İmge ile evlenme hayalleri kuran Kalender, akrabasının adının karıştığı bir mali suçu üzerine alınca cezaevine girer. Cezaevinde tanıştığı Vefa abi isimli bir mahkum, kısa sürede Kalender’i çok sever ve onu himayesine alır. Cezasını tamamlayan Kalender, cezaevinden çıkar ve eski yaşamına geri döner. Vefa’nın dışarıdaki adamları ona dışarıda da yardım ederler. Bir süre sonra Vefa da cezaevinden çıkar. Kalender, Vefa’nın yanına gider ve ona kendi cast şirketini kurmak ve film çekmek hayalinden bahseder. Vefa çok sevdiği Kalender’e yardım etmeye ve ona bir film çektirmeye karar verir.

Ketenpere Filmi 2017 yılında gösterime giren, Komedi türünde güzel bir film. Ketenpere filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Kalender, bir akrabasının film şirketinde çalışmaktadır. Bu şirkette arada dizilerde ufak roller alan bir figürandır. Çok uzun süredir sevgilisi olan İmge ile evlenme hayalleri kurmaktadır. Bu arada akrabasının karıştığı bir mali suçu üzerine alıp hapse düşmüştür. Hapishanede Vefa Abi ismli bir mahkum, Kalender’i çok sever ve koruması altına alır. Kalender cezasını çektikten sonra hapisten çıkar, kısa süre sonrada Vefa Abi hapisten çıkar. Kalender hayallerini Vefa Abi’ye anlatır. Vefa Abi, Kalender’e kendi filmi çekmesine yardımcı olacağını söyler, ve yardım eder.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Ketenpere Filmi Filminden Kareler

Ketenpere Filmi Sansürsüz Full İndir

Ketenpere Filmi Sansürsüz Full İndir

Ketenpere Filmi Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 3.76 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.