Anasayfa > Dram > Kirli Para – The Laundromat Sansürsüz Full İndir

Kirli Para – The Laundromat Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Kirli Para – The Laundromat

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2019

IMDB: 6.3

Filmin Yönetmeni: Steven Soderbergh

Filmin Oyuncuları: David Schwimmer, Gary Oldman, Matthias Schoenaerts, Melissa Rauch, Meryl Streep

Filmin Süresi: 95 Dakika

Kirli Para – The Laundromat Fragman İzle

Kirli Para – The Laundromat Özet ve Detaylar

Kirli Para – The Laundromat filminde; Ellen Martin ve kocası yaşlılıklarını yaşan bir çifttir. Tatil geçirmek için şelalelerin olduğu göl kenarında ki bir kasabaya gelirler. Gölde düzenlenen bir tekne turuna katılırlar. Katıldıkları bu tur teknesi yaşanan bir aksilik sonucunda, tekne devrilmiştir. Bu teknenin devrilmesi sonucu Ellen Martin’in kocası ve yirmi kişi ölmüştür. Ellen Martin görüştüğü avukat, kocasının ölümünden dolayı sigorta şirketinden beş milyon dolar alacağını söyler. Ellen Martin, kızını ve torunlarını alarak, kocası ile ilk tanıştıkları şehir olan Paris’e tatile giderler. Burada kocası ile tanıştıkları yeri gören bir daire satın alır. Ancak satın aldığı dairenin parası sigorta şirketinden alınamadığı için ödenmemiştir. Onun aldığı daireyi vakıf görünümlü şirket almıştır.

Kirli Para – The Laundromat filminde; Ellen Martin, sigorta şirketini araştırmaya başlar. Araştırması sonucu ilk sigorta şirketini bir başka şirket almıştır. Bu şirket Panama’da görünmektedir. Ellen şirketin kağıt üstünde görünen adresini bulmak için, Panama’ya gider. Panama’da karşısına posta kutusu çıkar. Bu şirket esasında hiç kurulmamıştır. Kağıt üstünde vardır. Bu şirket ülkelerinden para kaçırmak ve kara para aklamak için kurulan binlerce şirketten biridir.

Kirli Para – The Laundromat filminde; İki avukatın kurduğu bu ağ o kadar büyüktür ki, dünyada kara para aklama ve ülkelerinden vergi kaçırmak isteyen zenginler. İki avukatın ağı üzerinden, dünyada paranın nereden geldiğini sorgulamayan ülkelerde sahte şirketler kurarak parayı aklamaktadırlar. 2016 yılında dünya basınına yansıyan Panama belgeleri olayını ayrıntılı olarak anlatmış. O belgelerde ismi geçen devlet adamlarından ve zenginlerinin bir kısmının bu ağı nasıl kullandığını çok güzel anlatmış. Kirli Para – The Laundromat filmini sitemizden indirip, sansürsüz, Türkçe dublaj, 4K kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Kirli Para – The Laundromat Filminden Kareler

Kirli Para – The Laundromat Sansürsüz 4K İndir

Kirli Para – The Laundromat Sansürsüz 4K İndir

Kirli Para – The Laundromat Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.12 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.