Anasayfa > Filmler > Kıyamet Yakındır – The Decline Sansürsüz Full İndir

Kıyamet Yakındır – The Decline Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Kıyamet Yakındır – The Decline

Filmin Türü: Gerilim

Filmin Yılı: 2020 – Kanada

IMDB7.1

Filmin Yönetmeni: Patrice Laliberté

Filmin Oyuncuları: Isabelle Giroux, Marc Beaupré, Marc-André Grondin, Marilyn Castonguay, Réal Bossé

Filmin Süresi: 83 Dakika

Kıyamet Yakındır – The Decline Fragman İzle

Kıyamet Yakındır – The Decline Özet ve Detaylar

Kıyamet Yakındır – The Decline filminde; Antoine ailesi ile beraber, gelecekte olacak olan kıyamet gününe hazırlık yapmaktadır. Bunun için evde taktikler yapmaktadırlar Kamp sahibi Alain’in videolarını izlemekte, onun önerdiği gibi hazırlıklar yapmaktadırlar. Alain, Antoine telefon açar, kampında bir kişilik boş yer olduğunu katılmak isterse hemen gelmesini söyler. Antoine buluşma yerine arabası ile gelir, buradan sonra kar motoru ile yolculuk yaparlar. Yalnız Antoin’in gözleri kapalıdır. Kamp alanına vardıklarında, onları orada diğer katılımcılar karşılar. Antoine ile beraber kampa altı kişi katılmıştır.

Kıyamet Yakındır – The Decline filminde; Kampta ilk günleri eğitimle ve iyi geçmektedir. Silah eğitiminden tutun, bubi tuzak bombaları hazırlamaya kadar bir çok şey görmektedirler. Fakat kendi hazırladıkları bubi tuzaklarını taşıyan François’in elinde tuzaklar patlar. Bu patlama sonucu François ölür. kampta bulunanların büyük çoğunluğu polise haber verilmesi gerektiğini savunur. Alain ile David polise haber verirsek bizi içeri atarlar, diye tepki gösterirler. Alain herkesin odasına gitmesini sabah dinç kafa ile en iyi çözümü bulacaklarını söyler.

Kıyamet Yakındır – The Decline filminde; Herkes odasına çekilir. Alain cesedi dışarda ateşte yakar. Bunu fark eden kamp sakinleri buna büyük bir tepki gösterirler. Kampı hemen terk edeceklerini belirtirler. Kamptan ayrılacakları sırada Alain, Anna’yı bacağından yaralar. Diğerleri hemen oradan ormanı doğru kaçmaya başlar. Alain ile David, yaralı olan Anna’yı içeri taşıyıp sıkıca bağlar. Daha sonra diğerlerinin peşine düşerler. Alain araziyi tanıması büyük bir avantajdır. Diğerleri için ise ormanın içinde, Alain’in kurduğu bir sürü tuzak tehlikesi vardır. Hayatta kalma savaşı başlamıştır. Kovalayanların silahı ve araziyi tanıma üstünlüğü vardır. Kaçanlar hayatta kalabilecek mi? Bu sorunun cevabını bulabilmek için, Kıyamet Yakındır – The Decline filmini izlemenizi tavsiye ederim.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Kıyamet Yakındır – The Decline Filminden Kareler

Kıyamet Yakındır – The Decline Sansürsüz 4K İndir

Kıyamet Yakındır – The Decline Sansürsüz 4K İndir

Kıyamet Yakındır – The Decline Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.94 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.