Anasayfa > Dram > Koç Carter – Coach Carter Sansürsüz İndir

Koç Carter – Coach Carter Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Koç Carter – Coach Carter

Filmin Türü: Dram, Spor

Filmin Yılı: 2005 – ABD

IMDB: 7.3

Filmin Yönetmeni: Thomas Carter

Filmin Oyuncuları: Antwon Tanner, Ashanti, Channing Tatum, Octavia Spencer, Samuel L. Jackson

Filmin Süresi: 136 Dakika

Koç Carter – Coach Carter Fragman İzle

Koç Carter – Coach Carter Özet ve Detaylar

Yönetmenliğini Thomas Carter’ın yaptığı gençlik, spor filmi olan yapım ayrıca biyografik bir türdedir. Thomas Carter bu filmdeki yönetmenlik başarısı sayesinde iki farklı ödül almıştır. Samuel L. Jackson Koç Carter rolü ile başroldedir. İki bin beş yapımı film, ABD’de çekilmiştir. Senaryosunu John Gatins ile Mark Schwahn yazmıştır. Otuz milyonluk bütçesi olan, iki saat on altı dakika süren filmin izlemeye değer olduğunu kesinlikle söylemeliyim.

Koç Ken Carter’ın yaşadığı zorlukları konu alan filmde ABD’nin bazı kesimlerinde yaşanan zorluklara, ırkçılıkla alakalı bazı göndermelere ve en önemlisi de eğitimdeki perspektif sorununu konu alır. Filmde kelebek etkisi felsefesine de tanık olmaktayız. Sadece bir koçun idealleri ile kaç kişinin hayatına etki edebileceğini, yaşanan zorluklara rağmen nasıl hala hayatta dimdik kalabileceğinin öyküsü olan Koç Carter filminin senaryosu oldukça hayata dairdir. Doğrularının hayattaki birçok doğruyla kesiştiği bir bireyin çabasının lisedeki bir nesli nasıl hayata döndürebileceğini ve muhtemelen de yaşanılanların, hedef olarak sonraki nesillerin de yol edineceği bir öyküdür. İzlerken zaman zaman “hayattaki hiçbir başarı cezasız kalmaz” sözünü anımsarken keşke tek tek bireyler olarak hayatta kendimizin edeceği etkiyi küçümsemek yerine koç Carter kadar ilkeli ve kararlı olsak dediğim bir filmdir. Herkesin izlerken çıkarımlarda bulunacağı, spora özellikle de basketbola ilgi duyan insanların ekstra zevk alacağı bir filmdir, Coach Carter.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Koç Carter – Coach Carter Filminden Kareler

Koç Carter - Coach Carter Sansürsüz Full İndir

Koç Carter - Coach Carter Sansürsüz Full İndir

Koç Carter - Coach Carter Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.37 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.