Anasayfa > Filmler > Kod Adı: Hummingbird Sansürsüz Full İndir

Kod Adı: Hummingbird Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Kod Adı: Hummingbird – The Hummingbird Project

Filmin Türü: Gerilim

Filmin Yılı: 2019

IMDB: 6.2

Filmin Yönetmeni: Kim Nguyen

Filmin Oyuncuları: Alexander Skarsgård, Jesse Eisenberg, Michael Mando, Salma Hayek

Filmin Süresi: 111 Dakika

Kod Adı: Hummingbird Fragman İzle

Kod Adı: Hummingbird Özet ve Detaylar

Kod Adı: Hummingbird – The Hummingbird Project filminde; New York’lu iki kuzen olan Vincent ve Anton, borsada milyonlarca dolar seviyesinde işlem yapan şirkette çalışmaktadır. Yaptıkları işte saniyeler çok önemlidir. Vincent işlerindeki bu önemli saniyeler ile ilgili bir planı vardır. Bu planı uygulamak için kendi patronu Eva Torres ile çalışmaktan ise rakip bir firma ile çalışmak için görüşme yapar. Hayalindeki proje Kansas’tan New Jersey arasındaki internet iletişim hızını 17 saniyeden 16 saniye düşürmektir. Bunun için iki uzak şehir arasında 1600 kilometre fiber optik kablo döşenecektir. Anlaşmaları yaptıktan sonra kuzeni Anton ile beraber eski işlerinden istifa ederler.

Kod Adı: Hummingbird – The Hummingbird Project filminde;  Anton daha çok kod yazmak ve fiber optik kablolardan veriyi daha hızlı nasıl iletilir üzerinde çalışmaktadır. Kuzeni Vincent’in istediği 16 saniyeye daha ulaşamamıştır. Bunun için yeni kodlar ve yöntemler tasarlamaktadır. Kuzenler kablo döşeme işlerine hızla başlarlar. Bu arada eski patronları Eva peşlerini bırakmamıştır, sürekli onları rahatsız etmektedir. Eva kendi şirketinde başka hızlı iletişim yolu olan kule yöntemini geliştirme işine ağırlık vermiştir. Bu sistem başarılı olursa, iki şehir arasında ki internet hızı 15 saniyenin altına düşecektir. Vincent, fiber optik kablo döşeme sırasında çeşitli sorunlarla karşılaşmakta, düz hattı tamamlamak için bu sorunları bir türlü çözmektedir. Kuzenler hedeflerine ulaşabilecek mi? Eva’nın kule sistemi iletişimi başarılı olacak mı? bu sorularımıza cevap bulabilmek için, sitemizden Kod Adı: Hummingbird – The Hummingbird Project filmini indirip, Türkçe dublaj, sansürsüz, 1080, HD kalitesinde full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Kod Adı: Hummingbird Filminden Kareler

Kod Adı: Hummingbird Sansürsüz İndir

Kod Adı: Hummingbird Sansürsüz İndir

Kod Adı: Hummingbird Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.29 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.