Anasayfa > Filmler > Koğuş Akademisi Sansürsüz Full İndir

Koğuş Akademisi Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Koğuş Akademisi

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2013 – Türkiye

IMDB: 3.6

Filmin Yönetmeni: Tolga Baş

Filmin Oyuncuları: Arzu Yanardağ, Erdal Tosun, Erkan Can, Mehmet Özgür, Salih Kalyon

Filmin Süresi: 84 Dakika

Koğuş Akademisi Fragman İzle

Koğuş Akademisi Özet ve Detaylar

‘Tek Maç’ Erdem, korsan film satıcısı Settar, kapkaççı Şahin, boyacı Nadir, Bekir Ali, Levent ve Genco hepsi birbirinden farklı karakterlere sahip ve farklı suçlardan hapse düşmüş koğuş arkadaşlarıdır. Her biri ayrı ‘kafada’ olan bu mahkumlar kendi düzenleri içerisinde yaşarken, bir gün hapishaneye Kâmuran adında yeni ve seksi bir müdire atanır. Müdire Kamuran bir emirle koğuşta bir tiyatro oyunu sergilenmesini ister. Bu planla ortak bir amaç uğruna aynı hizaya gelen mahkumlar, kendi sonlarını hazırladıkları bir oyunun parçası olduklarını ise anlamazlar!
Eğlenceli komedi filminin başrollerini Salih Kalyon, Çetin Altay, Erdal Tosun, Umut Oğuz, Turgut Tunçalp ve Arzu Yanardağ paylaşırken kadroda kendilerine Erkan Can ve Pascal Nouma gibi isimler de konuk oyuncu olarak eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini ise Tolga Baş üstleniyor.

Koğuş Akademisi filmi 2013 yılında gösterime giren, Komedi türünde güzel bir film. Koğuş Akademisi filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Tek Maç Erdem, korsan film satıcısı Settar, kapkaççı Şahin, Bekir Ali, Levent ve Genco hepsi farklı farklı suçlardan hapse düşmüş, ve aynı koğuşta kalmaktadırlar. Hapishaneye Kamuran isminde seksi müdüre atanır.Yeni müdire koğuştan bir tiyatro oyunu hazırlamalarını ister. Koğuş bu oyun ile kendi sonlarını hazırladıklarından habersizdir. Bu oyun ile sonlarını parçası olduklarının farkında bile değildirler. Bu güzel filmi evinizde izlemek isterseniz, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Koğuş Akademisi Filminden Kareler

Koğuş Akademisi Sansürsüz Full İndir

Koğuş Akademisi Sansürsüz Full İndir

Koğuş Akademisi Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 701 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.